SiberBulucu.Com

Faydalı İnternet Bulucusu...

2021’de izlenecek en iyi yapay zeka trendleri
Aralık 1, 2020 Genel

2021’de yapay zeka hem kısa hem de uzun vadede daha güçlü hale geliyor. Önümüzdeki on yıl için en büyük yapay zeka (AI) trendlerinden bazıları.

Yapay zeka (AI), neredeyse her sektörün ve gezegendeki her insanın geleceğini etkiliyor . Yapay zeka, büyük veri, robotik ve Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi gelişen teknolojilerin ana itici gücü olarak kuruldu. 2021’e geçerken, Yapay Zeka, öngörülebilir gelecek için ana teknolojik yenilikçiliği yapmaya devam edecek .

Önümüzdeki on yıl, mevcut ve gelişmekte olan teknolojilerin benzeri görülmemiş bir hızlı gelişimi ve benimsenmesini görecek. Bu gelişme, dijital ivmeyi ileriye doğru itecek. Dahası, endüstrileri proaktif olarak gelecekteki belirsizliği yönetmeye hazırlayacak, bu her zaman geleceğini görmediğimiz bir şey. 

2020 yılında Covid-19 salgınından kurtulmak, tüketici trendlerinde hızlı bir değişikliği tetikledi. Karmaşık güvenlik detaylı ⇒

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Bir cevap yazın

SiberBulucu.Com © 2019... ALL RIGHTS RESERVED... SiberBulucu.Com dış linklerdeki ve kaynaklardakı içerikler, alıntılar için sorumlu değildir!...

Gizlilik politikası
*