Home » Genel » 3M Türkiye en iyi ilk üç işveren arasında

3M Türkiye en iyi ilk üç işveren arasında

Şirketlere işyerlerini iyileştirmeleri ve geliştirmeleri konusunda destek veren danışmanlık kurumu Great Place to Work Enstitüsü tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırması sonuçları açıklandı.

Türkiye’nin en iyi işverenleri güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhundan oluşan “Great Place to Work” modeline ait boyutların analizi sonucunda belirlendi. 92 firmadan 57 bin çalışanın ve kurum kültürü alanındaki uygulamaların analiz edildiği değerlendirmede listeye girecek kurumların ekonomik başarılarının yanı sıra insan odaklı yaklaşımları ve İK uygulamalarının bütünselliği göz önünde bulunduruldu.

3M Türkiye Hukuk ve İnsan Kaynakları Direktörü Halil İbrahim Kardıçalı, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “3M dünyada 110 yılı aşkın süredir yeni fikirler geliştiren ve bunları yenilikçi ürünlere dönüştüren bir şirket. Bu yenilikçi ve yaratıcı bakış açısını sürdürmek için çalışanlarımıza en ideal çalışma ortamını sunmak ve parçası olmaktan gurur duydukları bir işyeri olmak çok önemli. 3M Türkiye olarak küresel yapımızdan kaynaklanan bilgi ve deneyimlerden de yararlanarak birlikte çalışma ruhunu pekiştirecek, esnek çalışma çözümleriyle herkesin çalışma programını belirlemesini sağlayacak uygulamaları hayata geçiriyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızı ruh ve beden bütünlüğü konusunda farkındalığı artıracak eğitim ve seminerlerle destekliyor, İK sistemlerimizi mobil hale getirerek çalışanlarımızın performans, eğitim gibi süreçlerdeki veri girişlerini kolaylaştırıyoruz. Aynı zamanda kadın ve erkek çalışanlarımız için eşit fırsatlar yaratacak pek çok inisiyatifi hayata geçiriyoruz. Bütün bu çabalarımızın takdir edildiğini gösteren bu ödülü almaktan büyük memnuniyet duyduk” diye konuştu.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*