Home » Genel » Amazon’un online etkinliğinde karşımıza çıkan yeni donanım ürünleri


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Amazon’un online etkinliğinde karşımıza çıkan yeni donanım ürünleri

Ring’in Always Home Cam isimli otonom drone uçuşları yapabilen bir güvenlik kamerası tanıttığını sizlere bugün aktarmıştık. Söz konusu güvenlik kamerası ve çok daha fazlası dün Amazon’un gerçekleştirdiği online etkinlik çerçevesinde tanıtıldı.

Etkinlikte tanıtılan ürünler arasında yeni Echo ve Echo Dot modellerinden tutun da güncellenmiş Fire TV’ye kadar pek çok model karşımıza çıktı. Bu haberimizde ise Amazon tarafından gerçekleştirilen etkinlike tanıtılan yeniliklere yakından bakacağız.

Yeni Amazon Echo

Amazon’un en çok kullanılan donanım ürünlerinden biri olan Amazon Echo‘nun yenilenen modeli dün gerçekleşen etkinlikle birlikte tanıtıldı. Üzerinde Dolby destekli bir hoparlöre sahip olan yeni Amazon Echo, 99 dolarlık fiyat etiketi ile birlikte 22 Ekim tarihinde satışa sunulacak.

Yeni Echo Dot, Echo Dot with Clock ve Echo Dot Kids Edition

Amazon Echo modellerinin küçük ve uygun fiyatlı versiyonları olarak hayatımıza giren Echo Dot modelleri de yenilenen ürünler arasında. 1,6 inç büyüklüğünde hoparlörlere sahip olan yeni Yeni Echo Dot modeli 22 Ekim tarihinde 50 dolar fiyat etiketi ile birlikte satışa sunulacak.

İlk Echo Dot modelinde de bulunan LED saate sahip olan Echo Dot with Clock modeli ise 60 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Beyaz ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunacak olan Echo Dot with Clock, 5 Kasım tarihinde satışa sunulacak.

Amazon’un yapay zeka destekli sesli asistanı olan Alexa’nın çocuk moduna sahip olan versiyonunu kullanan Echo Dot Kids Edition, adından da anlaşılabileceği üzere çocukların kullanımı için özel olarak geliştirildi. Panda ve kaplan tasarımlarına sahip olan Echo Dot Kids Edition modelinin fiyatı ise 60 dolar. Echo Dot Kids Edition modelinin kaplan versiyonu 22 Ekim, Panda versiyonu ise 9 Aralık’ta satışa sunulacak.

Yeni Echo Show 10

Echo ailesinin ekrana sahip olan modellerinden olan Echo Show’da yenilenen modeller arasında. Etkinlik ile birlikte tanıtılan yeni Echo Show 10, 10 inç büyüklüğünde HD bir ekran sunuyor. Görüntülü görüşmeler yapabilmeniz adına ön kısmında 13 megapiksellik bir kameraya da sahip olan yeni detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*