Home » Genel » Apple, 2019’un en iyi uygulamalarını ve oyunlarını açıkladı


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Apple, 2019’un en iyi uygulamalarını ve oyunlarını açıkladı

Apple‘ın mobil uygulama ve oyunlar için 2 Aralık tarihinde özel bir etkinlik düzenleyeceğini sizlere geçtiğimiz haftalarda aktarmıştık. Apple, 2019’un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını duyurdu ve uygulama kültürüne yön veren en güçlü trendleri açıkladı.

Dünyanın her yerinden geliştiricilerin kültürü etkileyecek ve hayatlarımızı değiştirecek inovatif uygulamalarla hepimize ilham verdiğinin altını çizen Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Phil Schiller, 2019 yılında bunu daha güçlü bir şekilde hissettiklerini de paylaştı.

2019’da App Store‘un En İyi Uygulamaları ve Oyunları arasında yer alan kazananların tüm dünyada bağlantı kurma, yaratıcılık ve eğlenceye duydukları isteği yansıttıklarını da belirten Schiller, bu uygulama ve oyunların bu denli geniş bir çeşitliliğe sahip olmasının heyecanını yaşadıklarını da paylaştı.

2019’un En İyi Uygulamaları

Yılın iPhone Uygulaması Spectre Camera (Lux Optics): Gücünü artırılmış gerçeklikten alan bu uygulama, sahip olduğu büyüleyici teknolojik özelliklerden yararlanarak herkesin uzun pozlamayla göz alıcı fotoğraflar çekmesini sağlıyor.

Yılın iPad Uygulaması Flow by Moleskine (Moleskine): Grafit kalemler, kesik uçlu keçeli kalemler ve daha birçok seçenekle gerçeğe çok yakın bir çizim deneyimi yaşatmak için titizlikle tasarlanan bu zarif dijital defter uygulaması, çizimlerinize ve eskizlerinize hayat veriyor.

Yılın Mac Uygulaması Affinity Publisher (Serif Labs): Zarif kullanıcı deneyimi ve son derece uygun fiyatıyla Affinity Publisher, zengin fotoğraflarla bezeli bir kitaptan ikinci sınıftaki çocuğunuzun tiyatro oyununa yönelik bir broşüre kadar hazırlanan tüm materyaller için herkesin profesyonel düzeyde tasarım olanaklarına ulaşmasını sağlıyor.

Yılın Apple TV Uygulaması The Explorers (The Explorers Network): Bu çığır açan uygulama, aynı amaç uğrunda çalışan kaşifler, bilim insanları ve sanatçılardan oluşan topluluğa destek olmak için tasarlandı: Fotoğraf ve videolarla doğanın kapsamlı bir “görsel envanterini” oluşturmak.

2019’un Uygulama Trendi

Hikaye Anlatımını Kolaylaştırmak 2019’da her zamankinden daha güçlü ve daha kişilik sahibi özelliklere sahip çok sayıda uygulama, boş bir sayfayı hatıralarımız, hayallerimiz, resimlerimiz ve seslerimizle doldurmamıza yardımcı oldu. Anchor (Anchor FM), Unfold (Unfold Creative), Steller (Expedition Travel Advisor), Over (Over, Inc) ve Wattpad (Wattpad Corp) detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*