Home » Genel » ARENA BİLGİSAYAR, ACRONİS CYBER CLOUD’UN DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ ALDI


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

ARENA BİLGİSAYAR, ACRONİS CYBER CLOUD’UN DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ ALDI

Yeni nesil veri koruma çözümleri alanında dünya lideri Acronis’in bulut çözümleri markası Acronis Cyber Cloud, Arena Bilgisayar güvencesi ile Türkiye pazarındaki yerini alıyor.
Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı Arena Bilgisayar, son olarak dünya devi olarak bilinen Acronis Cyber Cloud’un distribütörlüğünü üstlendi. Acronis’in bulut markası olan Acronis Cyber Cloud; yedekleme, yıkım onarımı, kötü amaçlı yazılımlara karşı yapay zeka tabanlı koruma, uzak masaüstü (remote desktop), güvenlik araçları, dosya senkronizasyonu ve paylaşımı, blokzinciri (blockchain) tabanlı dosya onaylama ve e-posta hizmetlerine erişim gibi temel bulut ve siber güvenlik konularında tek bir panel üzerinden kolayca yönetilebilen ve çok yönlü çözümler sunuyor.
2003 yılında Singapur’da International HQ tarafından kurulan, 2008 yılında İsviçreli Corporate HQ’nun yatırımı ile güçlenerek yoluna devam eden Acronis’in ürün ve çözümleri, bugün 150’den fazla ülkede kullanılıyor. Yedekleme alanı konusunda Microsoft ile çözüm ortaklığı yapan Acronis, Arena ile gerçekleştirdiği güçlü iş birliği ile de bulut hizmetleri konusunda güvenilirliğin ve kullanım kolaylığının ön plana çıktığı çözümleri Türkiye’ye getiriyor.
Bulut Hizmetlerinde Entegre ve Çoklı Çözümler Tek Panelde Buluştu: Acronis Cyber Cloud
Yapay zeka ve blokzinciri tabanlı bulut çözümlerini bir panelde bir araya getiren Acronis Cyber Cloud’un öne çıkan özellikleri çeşitli ölçekteki işletmelerin hayatını kolaylaştırıyor.
Acronis Cyber Protect Cloud, yedekleme ve kurtarma, anti-malware, entegre güvenlik ve yönetim araçlarını bir arada sunarken; Cyber Backup Cloud tüm sanal, fiziksel ve bulut ortamını koruyor ve kullandıkça öde iş modeliyle kullanıcılarına maliyet avantajı sağlıyor.
Olağanüstü çökme ve yıkım gibi durumlarda tek tuşla devreye giren Cyber Disaster Recovery Cloud ise sistemdeki verileri her yerde geri yüklemeye yardımcı oluyor. Böylece sisteme gelebilecek olası bir saldırı durumunda, istenilen zamana ya da noktaya anında geri dönülerek, iş süreçleri virüsten etkilenmeden sürdürülebiliyor.
Acronis Cyber Files Cloud çözümü, ofis ve mobil kullanıcıların dosya erişimi, senkronizasyonu ve paylaşımı gibi konularda kolay ve güvenli bir bulut deneyimi sunuyor.
Acronis Cyber Notary Cloud çözümü, her ölçekteki işletme türüne uygun olarak dosya tasdik, e-imza ve doğrulama işlemleri için blokzinciri (blokchain) detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*