Home » Genel » Aroma’dan Türkiye’de Bir İlk: Çevreye ve Doğaya Duyarlı Karton Ambalajda Doğal Kaynak Suyu
Aroma’dan Türkiye’de Bir İlk: Çevreye ve Doğaya Duyarlı Karton Ambalajda Doğal Kaynak Suyu

Aroma yenilikçi ürünlerine Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu ile devam ediyor. 8.15 pH değeri ve zengin mineralleri ile Uludağ’ın zirvesinden gelen iyiliği tüketicilerine taşıyan Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek çevreye ve doğaya duyarlı, yenilenebilir kaynaklardan üretilen ve geri dönüştürülebilen karton ambalajında sunuluyor. Ambalaj, 330 ml’lik pratik ebadıyla taşıma ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Aroma, tüketicilerini yenilikçi ürünlerle buluşturma sözünü Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu ile sürdürüyor. Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştiren Aroma, Uludağ’ın Zirvesi’nden gelen 8.15’lik pH değeri ve zengin mineral içeriği ile Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu’nu doğada yenilenebilir kaynaklardan elde edilen 330 ml’lik pratik karton kutu ambalajlarda sunuyor. Böylelikle su, ilk kez çevreye ve doğaya duyarlı karton ambalajda tüketiciye ulaşmış oluyor.

Hem Tüketiciler, Hem de Doğa İçin İyi Bir Seçenek

8.15 pH alkali oranı, içerdiği mineraller, zengin kalsiyum, magnezyum ve düşük sodyum değeri ile tüketiciler için iyi seçim olan Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu, karton ambalajıyla doğayı korumak için de iyi bir seçim oluyor. Geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu’nun yeni ambalajı FSC® (Orman Yönetim Konseyi) sertifikasına sahip iyi yönetilen ormanlardan ve diğer kontrollü kaynaklardan elde edilen kartondan üretiliyor, düşük karbon ayak izine sahip olmasıyla da biliniyor.

Uludağ’ın Zirvesinden Tüketiciye

Uludağ’ın zirvesinden gelen Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu, içerdiği mineraller, kalsiyum, magnezyum ve oksijen ile hücrelerin daha çabuk yenilenmesine, vücuttan toksinlerin atılmasına ve ödem oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor, bağışıklık sistemini destekliyor, sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasına katkıda bulunuyor, düşük sodyum seviyesi ile kalp ve damar sağlığını da koruyor. Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu, sahip olduğu yüksek pH değeri ile oksijeni daha fazla tutuyor. Oksijeni yüksek sular; bağışıklık fonksiyonlarını güçlendirmesi, stres, huzursuzluk ve gerginlik gibi etmenleri en aza indirgemesi, yorgunluk hissini azaltması ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı olmasıyla biliniyor.

Türkiye’de bir ilk olan karton ambalajlarda tüketiciye sunulan Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*