Home » Genel » CEPTETEB İŞTE’lilere, dijital B2B satın alma platformu Pratis’ten yüzde 20 indirim
CEPTETEB İŞTE’lilere, dijital B2B satın alma platformu Pratis’ten yüzde 20 indirim

SabancıDx ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) dijital alanda önemli bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında yeni nesil ticari bankacılık uygulaması CEPTETEB İŞTE kullanıcıları, SabancıDx’in dijital B2B satın alma platformu Pratis’in tedarikçi firmalara sunduğu “Silver” üyeliğe yüzde 20 indirimli olarak erişebilecek.

Günümüz şirketlerinin ihtiyaçlarını geleceğin teknolojileriyle karşılayan SabancıDx tarafından geliştirilen, güçlü alıcı firmaları ve binlerce uzman tedarikçiyi bir araya getiren dijital B2B satın alma platformu Pratis’in, tedarikçi firmalara sunduğu “Silver Üyelik” CEPTETEB İŞTE’lilerle buluşuyor. Yeni nesil ticari bankacılık uygulaması CEPTETEB İŞTE kullanıcıları, firmalara yeni satış fırsatları sunan Pratis Silver üyelikten yüzde 20 indirimli olarak yararlanabilecek.
Alıcı firmaların sektörlerine göre ayrılmış binlerce referanslı tedarikçiyle buluşarak optimum maliyetle stratejik satın alma ve e-ihale süreçlerini gerçekleştirdiği Pratis ile genele açılan ihaleleri görüntüleme ve teklif verme şansına sahip olacak olan CEPTEB İŞTE’liler, tüm alıcı firmaların ihalelerine davet olanağına sahip olacak. Silver üyeler bunların yanı sıra alıcı firmalar tarafından görünür olma, marka bilinirliği sağlama ve kategori bazlı bildirimlerle ihalelerden haberdar olma avantajlarından yararlanabilecek.
TEB’in ticari işletmelere özel bankacılık uygulaması CEPTETEB İŞTE, KOBİ, kurumsal ve işletme müşterileri için birçok finansal işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme olanağı sunuyor.
CEPTETEB İŞTE ile neler yapılabilir?
• Kapsamlı karşılama ekranı ile anlık finansal durum izlenebilir.
• Toplam varlık ve borçlar listelenebilir.
• Finansal takvim ile geçmiş ve gelecek ödemeler takip edilebilir.
• Hesaba veya karta transfer işlemleri, fatura, kurum ve belediye ödemeleri, kart ve hesap işlemleri kolaylıkla yapılabilir.
• Kredi, senet ve çek deposu ve üye işyeri hareketleri anlık olarak takip edilerek nakit yönetimi kolayca sağlanabilir.
• Sık yapılan transfer ve ödeme işlemlerine, son işlemlere bir tıkla erişip herhangi bir işlem yenilenebilir.
• Transfer ve ödeme yapılan kişi veya firmalar düzenlenebilir, işlemler birkaç basit adımda indirilebilir.
• Hesap hareketleri, Tahsil-Teminat çek listeleri, ödenen çeklerin detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*