Home » Genel » DANİMARKA’LI THORNICO GROUP, ORTADOĞU VE BALKANLARA HUMMEL TÜRKİYE İLE AÇILIYOR


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

DANİMARKA’LI THORNICO GROUP, ORTADOĞU VE BALKANLARA HUMMEL TÜRKİYE İLE AÇILIYOR

Hummel’ın sahibi Danimarka’lı Thornico Group Hummel, Türkiye’nin başarılı performansını değerlendirerek Türkiye’de tekstil sektörüne doğrudan yatırım yapma kararı aldı. Hummel Türkiye’nin %75’ini satın alarak Türkiye’de tekstil sektöründe doğrudan yer almaya karar veren grup, Türkiye üzerinden BDT, Ortadoğu ve Balkan ülkelerine açılıyor.

Thornico Group’un, global yönetim anlayışıyla Hummel Türkiye’yi yeniden yapılandıracak olan şirket, tekstil sektöründe uluslar arası tecrübeye sahip Eddy Massier’i Türkiye Hummel’ın yeni CEO’su olarak görevlendirdi. Yeni CEO Eddy Massier, Hummel olarak Türkiye’ye güvendiklerinin altını çizdi ve 2020 yılında spor giyim ve tekstil sektöründe Hummel Türkiye’ye teknoloji, tasarım ve ihracat alanında yatırım yaparak, Ortadoğu ve Balkan Ülkeleri pazarları başta olmak üzere çok daha büyük hedeflere hazırlayacaklarını söyledi. “ Cazibe merkezi” olarak tanımladıkları bu pazarlara Türkiye üzerinden ihracat yapmakta olan Hummel, aynı zamanda bu pazarlarda markalaşmaya başlayacak.

YENİ CEO EDDY MASSIER, HUMMEL TÜRKİYE’DE DAHA AGRESİF BÜYÜME HEDEFİ AÇIKLADI

2010 yılında Türkiye pazarına giren Hummel, 9 yıl gibi kısa bir sürede büyüme rekoru kırdı. Danimarka menşeli Thornico Group’un markası olan ve Hummel Türkiye’nin başarısının ardından Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı da içeren çok geniş bir bölgedeki perakende yapılanmasının yönetimini Ekim 2018 itibarı ile Türkiye Hummel Merkezi’nden yönetme kararı aldı.

Eddy Massier, Adidas’ta Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde 18 yılı aşkın bir deneyime sahip olup, Pazarlama, İş Geliştirme, Tedarik Zinciri Yönetimi, IT alanlarında çeşitili konu ve projelerde liderlik etmiştir. Kendisi son olarak, Adidas ve Reebok markalarının Türkiye, İsrail, Romanya ve Bulgaristan ülke pazarlarının bulunduğu bölgeden sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmıştır.

Son görevi kapsamında takım sporları yanında dijital kanallar, şirkete ve franchise bayilerine ait toplam 350 adet perakende mağaza, hızlı gelişen e-ticaret sitesi, güçlü bir key-account ve toptan satış operasyonlarından sorumlu olmuştur. Thornico Group, Türkiye’de Hummel International’ın global yönetim anlayışını, organizasyon ve operasyon yapısını uygulayarak daha agresif bir büyüme hedefliyor.

1,2 MİLYAR DOLAR CİROSU VAR

Hummel, 1923 yılında Alman bir ayakkabı yapımcısı detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*