Home » Genel » Dekar Yapı ve Yapı Kredi’den “Ödeme Korumalı Finans Modeli”


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Dekar Yapı ve Yapı Kredi’den “Ödeme Korumalı Finans Modeli”

Dekar Yapı ve Yapı Kredi’nin geliştirdiği “ ödeme korumalı finans modeli ” ilk kez Ömerli’de bulunan Dekar Kıyıbahçe projesinde uygulanacak. Erişilebilir fiyatlarla bahçeli ev geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncülerinden Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki yeni projesi Dekar Kıyıbahçe’yi tanıttı.

Yaklaşık 500 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilecek, 244 adet konutun yer aldığı proje, metrekaresi 7.700 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor.

Ödeme Korumalı Finans Modeli

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, “Yeni projemizde 7.500 metrekare büyüklüğünde 10 adet organik gölet bulunmakta. Her evin kendine ait bir bahçesi ve gölete kıyısı olacak. Ayrıca arazideki 200 adet yetişmiş ağacı koruyarak projemizi geliştirdik.” diye konuştu.

Kuzu, “Yapı Kredi ile yaptığımız işbirliği sonucunda Türkiye’de ilk defa uyguladığımız “Ödeme Korumalı Finans Modeli” ile de sektörde fark yaratacağımızı ve örnek teşkil edeceğimizi düşünüyorum” dedi. Dekar Kıyıbahçe projesi, Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu ev sahipliğinde Çırağan Sarayı’nda, 12 Haziran 2019 tarihinde düzenlenen basın lansmanıyla tanıtıldı.

Bahçeli bir ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Dekar Kıyıbahçe, İstanbul Çekmeköy Ömerli’de 85 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide, yaklaşık 500 milyon TL yatırım ile gerçekleştirilecek.

Projede, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks ev bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe’de evler, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 141 m² ve 200 m² arasında değişiyor. Tüm evlerin 40 m² ile 200 m² arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Ödeme korumalı finans modeli olan Dekar Kıyıbahçe projesinin ilk etabının teslimleri Nisan 2020’de, projenin tamamının ise Mart 2021’de teslim edilmesi öngörülüyor. Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, bahçeli ev konseptindeki tecrübelerine dikkat çekti ve ”Geliştirdiğimiz projeler ile müşterilerimiz ve yatırımcılardan çok olumlu dönüşler alıyoruz. Dekar olarak özellikle bahçeli ev konsepti ile gayrimenkul sektörüne imzamızı attık. Ömerli’de geliştirdiğimiz yeni projemiz Dekar Kıyıbahçe için uzun çalışmalar ve araştırmalar yaptık. Yeni projemizde 7.500 metrekare büyüklüğünde 10 adet organik gölet bulunuyor. Her evin kendine ait bir bahçesi ve gölete detaylı >>>

Alıntının kaynağı: EmlakLobisi.Com

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*