Home » Genel » Dijital pazarlamaya yönelik 26 ücretsiz kurs

Dijital pazarlamaya yönelik 26 ücretsiz kurs

Dijital pazarlamaya yönelik 26 ücretsiz kurs

Dijital pazarlama dünyasındaki yenilikler, şirket içinde farklı birimlerle bütünleşik bir biçimde kullanıldığında, şirketlere hedef kitlelerini daha iyi tanıma, eşsiz müşteri deneyimi yaratma ve hatta rekabette kalıcı bir üstünlük sağlamalarına yardımcı oluyor.

Dijital pazarlama birimleri ise çoğu şirketin organizasyon yapısında artık hatırı sayılır bir öneme sahip. Günümüzün modern pazarlamacılarından, aynı anda içerik üretiminden, SEO’ya, sosyal medyadan temel kodlama bilgilerine kadar geniş bir yelpazede yetkinlik beklenebiliyor. Her gün bir başka yeniliğin eklendiği sektörde yetkinliklerinizi geliştirebileceğiniz, şirketinizin büyümesine katkı sağlayabilecek kursları bir araya topladık. Gönül isterdi ki kurslar Türkçe olsun ancak tamamladığınızda her bir kurs özgeçmişinizde fark yaratacaktır.

İçerik Üretimi

Coursera dünyanın dört bir yanından çalıştığı üniversite ve eğitim kurumlarıyla, ilgi alanınıza göre ücretsiz (çoğu zaman) çevirimiçi kurs alabileceğiniz bir sosyal girişimcilik şirketi. Belli zaman aralıklarında açılan kurslar, kursun amacı, yoğunluğuna bağlı olarak 4 ila 12 hafta sürüyor. “The Strategy of Content Marketing“, University of California Davis Extension ve Rainmaker Digital, LLC’nin CCO’su Sonia Simone iş birliği ile veriliyor. Meraklılarına hemen duyuralım. Kurs, 5 Haziran’da tekrardan başlayacak.

İçerik yönetmi üzerine Coursera ve diğer platformların verdiği bazı kurslar şöyle:

Sosyal Medya

Facebook “Blueprint“i şüphesiz duymuşsunuzdur. Bilmeyenler için hemen açıklayalım. Blueprint, Facebook ve Instagram’ı nasıl daha iyi kullanarak, işletmenizi nasıl daha kolay büyütebileceğiniz hakkında eğitim alabileceğiniz bir program. Üstelik, eğitiminizi tamamladığınızda 1 yıl geçerliliği olan Facebook Blueprint sertifikasına da sahip oluyorsunuz. Sosyal medya alanında katılabileceğiniz diğer kurslar şöyle:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*