Home » Genel » Düğün konseptine özel damatlık tüyoları


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Düğün konseptine özel damatlık tüyoları

Moda dünyasının değişen trendleri şüphesiz ki damatlık modellerini de etkiliyor. Erkeklerin modaya olan merakı farklı düğün konseptleri damatlıklarda sıradanlığı ortadan kaldırıyor.

Bir damat cool, trend, karizmatik ya da sportif olabilir. Nasıl görünmek istediğini ve düğün konseptini belirleyen erkekler için ise moda dünyası birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Bu kadar çeşitli model arasında kararsız kalan erkeklerin imdadına ise stil danışmanları yetişiyor.

Farklı düğün konseptleri için damatlık önerilerinde ilk sırayı, yükselen trend olan kır düğünleri alıyor. Çakıcı, kır düğünü ile evlenecek damatlara önerisi ise kumaş ve damatlığın rengi oluyor.

Kır düğününde keten şıklığı

Açık havada yeşil ve mavinin dansına eşlik eden birbirinden renkli çiçekler arasında siyah bir damatlık seçiminden uzak durulması gerekiyor. Ancak koyu renk damatlıktan vazgeçemeyen adaylar için ise küçük tüyolar yok değil. Örneğin kravat seçiminde doğadan ilham alınarak gelin çiçeğinin içerisinde yer alan çarpıcı tonlardan destek alınabiliyor. Lavantalardan hazırlanmış bir gelin buketi ile mor kravatın sevgili eşiniz ile aranızdaki uyumu da sağlayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Moda dünyası kır düğünleri için keten kumuştan hazırlanan damatlıkları öneriyor. Kır düğünleri için ise farklı renk ve kalıpları ile keten takım elbiseler ise Abdullah Kiğılı mağazalarında damat adaylarının beğenisine sunuluyor. Sayit Çakıcı, kır düğünleri için siyah, lacivert, mavi ve koyu mavi tonlardaki takım elbiselerin de sportif alternatiflerin vazgeçilmez renkleri arasında yer aldığını belirtiyor. Çakıcı, birbirine yakışan ve birbirini tamamlayan ceket ve pantolon takım seçeneklerini öneriyor.

Her sezonun favori renkleri siyah, lacivert, bordo…

Çakıcı, damatlıkta klasik renkleri ve kesimleri tercih eden damatlar için her sezon damatlık koleksiyonlarında siyah, lacivert ve bordo renkli smokinlerin yer aldığını beliriyor. Bu renklerin kendi içinde kombinlenerek damatlıkların hareketlendirilebileceğini de belirten Sayit Çakıcı, siyah pantolon, ve yelek üzerine alınacak bordo bir ceket ile damatlığın hareketlendirilebileceğini belirtiyor.

Düğününüz bir otel salonunda olacak ve sizin tercihiniz ise smokinden yana ise bu sır sizi terlemekten kurtaracak. Üzerinizdeki stres ve yaz sıcağı ile boncuk boncuk terleyen damatlar, Çakıcı size özel kombin önerisi, smokinin içine giyilecek detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*