Home » Genel » Ether, 200 doların altına düştü


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Ether, 200 doların altına düştü

Ether, 200 doların altına düştü

Ethereum ağının para birimi olan Ether, %11’den fazla bir düşüş yaşayarak 200 doların altında işlem görmeye başladı.

Dünyanın en iyi kriptopara birimlerinden olan Ether, CoinDesk verilerine göre 19 Temmuz’dan beri ilk defa 200$’ın altına düştü. Dün 223.23 dolardan güne başlayan Ether, şimdilerde 196.80 dolardan seyrediyor ve bu da yaklaşık yüzde 12’lik bir düşüş yaşandığını gösteriyor.

Aynı şekilde, CoinMarketCap.com verilerine göre kriptopara birimlerinde yaşanan düşüşler oldukça sert oluyor. Piyasanın en büyük 10 kriptopara biriminde yaşanan düşüşler çoğu zaman yüzde 7 veya daha fazla bir oranda oluyor ki oldukça yüksek bir oran.

Bitcoin Fiyat Endeksi (BPI) verilerine göre Bitcoin’de dün 2.779,04 dolardan açılış yapmışken yüzde 10’dan fazla bir düşüşle 2,487.13 dolar dolaylarına kadar düşüş yaşamıştı.

NEM, Monero ve Stratis ciddi düşüş yaşayan kriptopara birimlerinden. Dün, sırayla %12, %13 ve %23 oranlarında düşüş yaşadılar.

Düşüşler geçtiğimiz hafta cuma günü kriptopara pazarının ilk defa 90 milyar dolar seviyesini aşmasıyla gerçekleşmeye başladı. Kriptopara pazarı şu anda yaklaşık 84.9 milyar dolar değerinde. Bu ani yükseliş ve düşüşler, pazara girmeye çalışan yeni oyuncular ve kriptopara kullanıcıları için sorun olduğu kadar da fırsat anlamına geldiği için bu düşüş ve yükselişlerin yüksek oranlarda olması bir yandan da anlaşılabilir bir şey diyebiliriz.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*