Home » Genel » EVDEN ÇALIŞMAKTAN SIKILDINIZ MI?


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

EVDEN ÇALIŞMAKTAN SIKILDINIZ MI?

Assembly Buildings geliştirdiği Distant Office konseptiyle ofis algısını bambaşka bir boyuta çıkarıyor. Sabit bir mekâna bağlı olmadan, esnek çalışmak isteyen beyaz yakalılar artık Assembly Workplace Hospitality Club ile Türkiye’nin önde gelen lokasyonlarında farklı deneyimlerle çalışma imkânına sahip oluyor. Hem sabit bir ofise bağımlı olmaktan kurtulmak isteyen hem de iş-yaşam dengesini zora sokan evden çalışma düzenine alternatif arayışlarına ‘her yerde çalışabilme’ konseptiyle getirdiği esnek çözümlerle iş yaşamını harika bir deneyime dönüştürüyor. İster havuz başında kokteylinizi yudumlarken isterseniz otelin spor salonu çıkışında size özel alanlarda çalışabilir veya toplantılarınızı yapabilirsiniz. Her geçen gün Türkiye’nin dört bir bölgesinden katılan yeni mekânlarla WHC ağı genişlemeye devam ediyor. Assembly üyeleri böylelikle nerede olursa olsunlar ayrıcalıklı, esnek ve bağımsız çalışma fırsatına sahip oluyor.

Assembly fikri geliştirmesi 2013 yılına dayanan, üyelik ve kiracı sistemi etrafında sabit ve alacarte servisler sağlayan iş yaşamı markası olarak doğdu. Kendi markası altında yenilikçi ve interaktif binalar geliştiriyor, işletiyor, kurumların merkez ofis, uydu ofis, uzaktan çalışma ihtiyaçlarını karşılıyor, farklı mekanlarla iş birlikleri yaparak geniş iş yeri ağı sunuyor, üye ve kiracıları arasında iç komuniteler geliştiriyor, içerik sağlıyor.

Artık bize her yer ofis

Pandemi süreciyle beraber beyaz yakalıların büyük bir bölümü evden çalışmaya başladı. Ancak yedi aydır devam eden süreç artık evden çalışmayı bunaltıcı bir hale getirdi. Ev ve iş hayatı birbirine girmiş durumda. Çocukların istekleri, akşam ne yemek yapacağınızı düşünme gibi ev işlerini düşünmeden kafanız rahat çalışmak istiyorsanız Assembly Buildings size uygun en iyi seçenekleri sunuyor. Workplace Hospitality Club üyeleri Raffles Zorlu İstanbul, Four Seasons Bosphorus, Fairmont Quasar İstanbul, Alavya Alaçatı, Cunda Despot Evi, Momo Bebeköy, Splendid Büyükada ve Avantgarde Yalıkavak gibi Türkiye’nin önde gelen markalarını özel avantajlarla kendi ofisleri gibi kullanabiliyor. Mevcut mekân ağına şuanda görüşmeleri süren Gümüşsuyu The Artisan Istanbul M Gallery ve Swissotel Büyük Efes İzmir’in de eklenmesi planlanıyor. Türkiye’nin diğer şehirlerine yayılabilecek şekilde zincir gruplarla görüşmeler de devam ediyor. Her geçen gün detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*