Home » Genel » Fibabanka, Getir’e yatırım yaptı [Özel Haber]
Fibabanka, Getir’e yatırım yaptı [Özel Haber]

Son aldığımız duyumlara göre Fibabanka, Getir‘e henüz miktarı açıklanmayan bir yatırım yaptı. Fibabanka, kendi teknoloji ve yatırım şirketi Finberg üzerinden yatırımla birlikte Getir’e ortak oldu ve bu yatırımla beraber müşteri kazanımında Getir kullanıcılarını dahil etmeyi hedeflediğini ve super-app çalışmalarını Getir ortaklığı ile hayata geçireceklerini açıkladı.

Müşteri kazanım süreçlerinde portföyüne Getir’i de dahil eden Fibabanka, dijital cüzdan altyapısı, online/offline ödeme sistemi ve 7/24 uygulamadan uygulamaya para transferi gibi hizmetlerin yanı sıra, krediden mevduata değişen yelpazede birçok finansal çözüm sunacağını açıkladı.

Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert, yatırım haberini şirket çalışanlarına gönderdiği bu metin ile duyurdu:

Değerli çalışma arkadaşlarım,

Fibabanka olarak, ülkemizde son yılların en başarılı dijital platformlarından biri olan Getir’e ortak olduğumuzu sizlere duyurmanın mutluluğu içindeyim. Teknoloji ve yatırım şirketimiz Finberg üzerinden yaptığımız bu yeni yatırımımızla bir super-app çalışmasını hayata geçiriyoruz. Bu sayede müşteri kazanım süreçlerimize Getir’in portföyünü de dahil etmiş olacağız. Dijital cüzdan altyapısı, online/offline ödeme sistemi ve 7/24 uygulamadan uygulamaya para transferi gibi hizmetlerin yanı sıra, krediden mevduata değişen yelpazede birçok finansal çözümümüzle müşterilerimizin hayatına temas edeceğiz. Getir ortaklığımızın Bankamız için hayırlı olmasını diler, bu süreçte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Ömer Mert

Yatırımla ilgili detaylı bilgiler aldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*