Home » Genel » FORUM İSTANBUL 2018 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

FORUM İSTANBUL 2018 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Ulusal ve uluslararası düzeyde fikir önderi konumundaki prestijli isimleri 17 yıldır bir araya getiren Forum İstanbul bu yıl 3- 4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirilecek.

Forum İstanbul 2018’de; ‘Dünyada Dengeler Yer Değiştirirken: Türkiye Nerede?‘, ‘Eski Kıta, Büyük Potansiyel: Afrika’, ‘Eski Kıta, Büyük Potansiyel: Afrika’ya İhracat’, ‘Geleceğin Ekonomi ve Finans Sisteminde Neler Olacak?‘, ‘Rekabet Gücünü İnovasyonla Artırmak; İnovalig ve İnosuit’, ‘Geleceğin Kentleri’ , ‘Sanayinin Dönüşümü: Yüksek Teknoloji Temelli Üretim’, ‘Tarımsal Üretim ve Gıda Endüstrisinde Dönüşüm’, ‘Geleceğin Dünyasında Savunma Sistemleri’ konuları ele alınacak.

‘2023’e 5 kala: Dünya ve Türkiye’ ana temasıyla, 3-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Swissotel The Bosphorus’da 17’incisi düzenlenecek Forum İstanbul’un açılış konuşmalarını Forum İstanbul Başkanı Haluk Sur, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek gerçekleştirecek. Forum İstanbul 2018’nin diğer konuşmacıları arasında T.C. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, T.C. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Reha Denemeç’in yanı sıra International Humanitarian Relief Başkanı Houda Atassi, Sabancı Üniversitesi, Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC) Direktörü Dr. Carmine Difiglio, Çin’deki University of International Business and Economics’ten Prof. John Gong, Pew Research Center Kıdemli Araştırmacısı Jacob Poushter, Merit Group of Companies Kurucu ve Ortağı (Güney Afrika) Hawa Bibi Khan, NBM – Moritanya İslami Finans Bankası CEO’su Abdelbaghy Ahmed Bouha, Moritanya Balıkçılık ve Deniz Ekonomisi Bakanı Nani Ould Chrougha, TunusKamu Projelerini İzlemeden Sorumlu Başbakan Danışmanı Ridha Saidi, Sudan Uluslararası İlişkiler Bakanı İdries Suleiman, See Nexus Institute (The Sustainable City) Direktörü Karim El Jisr, Dow Türkiye ve Orta Asya Cumhuriyetleri Başkanı İhsan Necipoğlu, Khidr Solutions Yönetici Direktörü Prof. Dr. Omar Fisher, Applied Automation Technologies Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karadayı, FAO Türkiye Temsilcisi Viorel Gutu, Havelsan Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalayda yer alacak.

Forum İstanbul 2018 konferanslarıyla ilgili olarak Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, ‘Gündem ve geleceğe ilişkin konuların tartışıldığı bu değerli organizasyona tam 17 yıldır detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*