Home » Genel » Fuar endüstrisinde artık yapay zeka devrede


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Fuar endüstrisinde artık yapay zeka devrede

2017 yılında 10 milyon dolarlık yatırımla “BIA – Big Data Yönetim Sistemi”ni kuran CNR Holding, teknolojik çalışmalarını bir yenisini daha ekleyerek bu kez yapay zeka destekli Data Yönetim Sistemi’ni hayata geçiriyor. 30 milyon datanın analiz edildiği yeni model ilk kez CNR İMOB Fuarı’nda uygulanıyor. 2 yıllık Ar-Ge çalışması neticesinde geliştirilen Data Yönetim Sistemi, fuar katılımcılarıyla doğru yatırımcı ve alıcıları entegre eden nadir uygulamalar arasında yer alıyor.

35 yıllık fuarcılık tecrübesi ile sektöre adeta rol model olan CNR Holding, doğru yatırımcıyı doğru alıcı ile buluşturmayı amaçlayan ikinci teknoloji yatırımı Data Yönetim Sistemi’ni, dünyanın yakından takip ettiği CNR İMOB Fuarı’nda hayata geçiriyor. 2017’de 10 milyon dolarlık yatırımla Business Intelligence Agency – BIA (Global Pazar İstihbarat Sistemi) big data yönetim sistemini kurduklarını açıklayan CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, “Bu yıl itibariyle big data yönetim sistemini bir üst seviyeye taşıyoruz. Yeni uygulamamız yapay zeka destekli. “Data Yönetim Sistemi” adını verdiğimiz model 2 yıllık titiz bir çalışmanın ürünü. 30 milyon katılımcı ve ziyaretçiden oluşan datamızın analiz edilerek kullanıldığı “Data Yönetim Sistemi”nin ilk uygulamasını dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB ‘da hayata geçiriyoruz. Hedefimiz 2020 yılının ikinci yarısı itibariyle dünyanın önde gelen firmalarının kullandığı bu modeli bütün fuarlarımızda uyguluyor olmak. Çalışmalarımızda son aşamaya yaklaştık. Uygulama fuar endüstrisinin en büyük ihtiyacı olan doğru satıcı ile doğru yatırımcı ve alıcıyı entegre eden nadir uygulamalar arasında yer alıyor” dedi.

Katılımcı odaklı fuarcılıktan alıcı odaklı fuarcılığa geçiyoruz

Kurulduğu günden bu yana CNR’ın Türk fuarcılık sektörünün dünya normlarına uygun olarak gelişmesine öncülük ettiğini belirten CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, bu doğrultuda son yıllarda Ar-Ge ve İnovasyona dayalı yatırımlara ağırlık verdiklerini ifade etti. Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da yeni ihtisas fuarları ile sektörlere destek vermeyi sürdüreceklerini bildiren Ceyda Erem, “Teknoloji bütün sektörleri etkisi altına almış durumda. Fuarcılık endüstrisi de bundan nasibini alıyor. Biz bunu çok önceden fark eden detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*