SiberBulucu.Com

Faydalı İnternet Bulucusu...

Hakan Aran: “Girişimciliğe yatırılan her sermaye, herhangi başka bir alana yapılan sermaye katkısından 10 kat daha değerli.”
Ekim 1, 2021 Genel

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu, Kolektif House tarafından yürütülen Workup Girişimcilik Programı’nın 8. dönemi, geçtiğimiz mart ayında başlamıştı. Bugün ise Workup Girişimcilik Programı, online olarak gerçekleşen Demo Day’de 8. dönem mezunlarını verdi. 

Demo Day’de girişimcilik ve Türkiye İş Bankası üzerine açıklamalar yapan Türkiye İş Bankası genel müdür Hakan Aran, asıl hayatın mezun olduktan sonra başladığını dile getirdi. Workup Girişimcilik Programı‘nın güncel verilerini de paylaşan Aran, bugüne kadar 13 binin üzerinde başvuru aldıklarını ve programa 107 girişimin kabul edildiğini aktardı.

Bugün mezun olacak girişimlerle birlikte toplamda 81 girişimin mezun olduğunu da aktaran Aran, bu girişimlerin 59’unun hala detaylı ⇒

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

SiberBulucu.Com © 2019... ALL RIGHTS RESERVED... SiberBulucu.Com dış linklerdeki ve kaynaklardakı içerikler, alıntılar için sorumlu değildir!...

Gizlilik politikası
*