Home » Genel » IAA 2019’DA ÖNE ÇIKANLAR


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

IAA 2019’DA ÖNE ÇIKANLAR

  • Dizel, benzin, sentetik yakıt, elektrik ve hidrojen: Modern güç aktarma sistemleri araçları daha verimli hale getiriyor ve çevreyi korumaya yardımcı oluyor.
  • Şehirler, otobanlar, otoparklar: Otonom sürüş, trafiği daha güvenli ve rahat hale getiriyor.
  • Uygulamalar, veriler, bulut: Bağlanabilirlik, otomobili tekerlekli akıllı cihazlar haline dönüştürüyor, sürüş keyfini ve güvenliğini artırıyor.

Stuttgart ve Frankfurt, Almanya – Dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisi Bosch, mobiliteyi mümkün olabildiğince emisyonsuz, güvenli ve büyüleyici hale getirmek hedefiyle çalışıyor. Şirket, IAA 2019’da kişiselleştirilmiş, otonom, ağa bağlı ve elektrikli mobiliteye ilişkin en son çözümlerini sergiliyor. Bosch, salon 8, stand C 02’de ve ayrıca Agora fuar alanında yer alacak.

Bosch yeni teknolojilerini görücüye çıkarıyor

Bosch IoT Shuttle – Kentsel mobilitenin geleceğine yönelik araçlar:

Gelecekte, ister ürün ister insan taşıyor olsun, dünyanın dört bir yanında sürücüsüz servis araçları sokaklarda yaygın olarak görülecek. Bu araçlar, elektrikli güç aktarma organları sayesinde, şehir merkezlerinde süzülerek ilerleyecek ve çevreleriyle sorunsuz bir şekilde bağlı olacaklar. Bosch’un otonomlaştırma, elektriklendirme, kişiselleştirme ve ağa bağlama teknolojisi, bu türden servis araçlarında yer alacak.

Donanımı hazır şasiler – elektromobilite platformu:

Bosch, elektrikli güç aktarma organları, direksiyon sistemleri, frenler ile birlikte elektromobilitenin tüm temel taşlarını kendi portföyü içerisinde barındırıyor. Şasi ve otomotiv teknolojisi uzmanı Benteler ile gerçekleştirilen geliştirme ortaklığının bir parçası olarak şirket, elektrikli araçlara yönelik tüm Bosch ürünlerinin nasıl birbirine entegre edilebildiğini sergiliyor. Bunun yanı sıra donanımı hazır şasiler, Bosch’un bu gereksinimleri karşılaması için ürünleri stratejik olarak geliştirmesine yardımcı oluyor.

Benzin, elektrik ve yakıt hücresi kümeleri– Tüm güç aktarma çeşitleri için Bosch teknolojisi

Bosch, her tür uygulamada mobiliteyi verimli ve çevre dostu bir hale getirmek istiyor. Bunu yaparken, verimli içten yanmalı motorlar, yakıt hücreli güç aktarma organları ve çeşitli elektrifikasyon aşamaları dahil olmak üzere tüm güç aktarma tiplerine yönelik çözümler sunuyor.

Yakıt hücresi sistemi – uzun mesafe için e-mobilite:

Yenilenebilir enerji kullanılarak üretilen hidrojen yakıtı ile desteklenen mobil yakıt hücreli araçlar karbon emisyonsuz olarak daha uzun mesafeler kat edip, daha kısa yakıt detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*