SiberBulucu.Com

Faydalı İnternet Bulucusu...

IEG yatırım bankası CEO’su Stefan Heilmann Blockchain Venture Summit’te
Mart 19, 2018 Genel
IEG yatırım bankası CEO'su Stefan Heilmann Blockchain Venture Summit'te

Webrazzi sahnesinin yabancısı olmayan bir isim Stefan Heilmann, 28 Mart tarihinde düzenlenecek olan Blokchain Venture Summit etkinliğimizde de konuşmacı olarak aramızda olacak.

IEG‘de kurucusu olduğu dijital ve teknoloji masasının da global yöneticisi olan Heilmann, aynı zamanda; Global Menkul Kıymetler ve IEG Yatırım Bankacılığı Grubunun bir ortaklığı olan IEC-Global Türkiye’nin de başkan yardımcılığı görevini üstleniyor. Şirket; halka arz, borç finansmanı ve Türkiye’de ki özelleştirme işlemlerine ilişkin danışmanlık hizmetleri veriyor.

1999 yılında kurulan ve ortakları tarafından sahip olunan IEG Yatırım Bankacılığı Grubu; internet, teknoloji ve teknoloji hizmetleri alanında birleşme ve devralmalar, finansman ve CFO danışmanlığı konusunda deneyimli, butik bir küresel bankacılık grubu olarak tanınıyor. Grup gelişmekte olan pazarlarda yerel olarak konumlanıyor.

Blockchain konusunda ilgili kişilerin tüm gün sürecek etkinlikte birbirinden değerli konuşmacıları dinleme ve tanışma imkanı bulabileceğinizi belirtelim. Son olarak etkinlikle ilgilenenlerin erken kayıt fırsatınıda kaçırmamasını hatırlatalım.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

SiberBulucu.Com © 2019... ALL RIGHTS RESERVED... SiberBulucu.Com dış linklerdeki ve kaynaklardakı içerikler, alıntılar için sorumlu değildir!...

Gizlilik politikası
*