Home » Genel » İsim değiştiren Mobilexpress, Lidio markası ile hizmet vermeye devam edecek


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

İsim değiştiren Mobilexpress, Lidio markası ile hizmet vermeye devam edecek

Webrazzi takipçilerinin yakından tanıyacağı Yunus Emre Güzer‘in Mobilexpress‘in yeni CEO’su olduğunu geçtiğimiz yıl sizlere aktarmıştık. 2020 yılında ise hem aldığı iki yatırım ile karşımıza çıkan ödeme platformu Mobilexpress, isim değiştirdiğini duyurdu.

Twitter üzerinden bir açıklama paylaşan Mobilexpress Yunus Emre Güzer, Mobilexpress’in bundan sonra faaliyetlerine “Lidio” çatısı altında devam edeceğini duyurdu.

Türkiye’nin en büyük ödeme platformu olan Mobilexpress bundan sonra faaliyetlerine “Lidio” çatısı altında devam edecek. Sınırsız Özgürlük parolasıyla çıktığımız yolculuğumuzda yeni nesil servislerimizi işletme ve son kullanıcılara Lidio markası ile ulaştıracağız. pic.twitter.com/TlrXDaaZVk

— Emre Güzer (@emreguzer) September 30, 2020

Sınırsız özgürlük parolasıyla çıktıkları yolculuklarına yeni nesil servislerini işletme ve son kullanıcılara Lidio markası ile ulaştıracaklarının altını çizden Güzer, TC. Merkez Bankası lisans başvuru sürecinin olumlu sonuçlanır sonuçlanmaz Lidio servislerinin tamamına erişilebileceğini duyurdu.

Güzer, bu zaman zarfında ise 110 milyondan fazla yıllık işlem adedine, 15 milyondan fazla kayıtlı karta ev sahipliği yapan Mobilexpress ile kullanıcılara hizmet vermeye devam edeceklerini de paylaştı. Lidio ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*