Home » Genel » İsimsiz Ethereum simsarı bir ay içinde 230 milyon dolar elde etti


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

İsimsiz Ethereum simsarı bir ay içinde 230 milyon dolar elde etti

İsimsiz Ethereum simsarı bir ay içinde 230 milyon dolar elde etti

Dijital para denince akla halen bitcoin gelse de, geçtiğimiz aylarda yükselişe geçen Ethereum pazarın en güçlü bitcoin alternatiflerinden. Rusya’da devlet desteğini de arkasını almayı başaran Ethereum, istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bloomberg‘in haberine göre isimsiz bir Ethereum simsarı yaklaşık bir ay içinde 230 milyon dolar elde etti.

“0X00A651D43B6E209F5ADA45A35F92EFC0DE3A5184” sanal cüzdan kimliğine sahip olan isimsiz kullanıcı halihazırda bulunan 55 milyon dolar değerindeki kripto para varlıklarını 1 ay içinde 283 milyon dolara çıkardı. Haziran 11 tarihinde Instagram üzerinde bir açıklama yapan isimsiz kullanıcı Ethereum sayesinde yüzde 413 kâr elde ettiğini açıkladı.

Dalgalanmalar yaşıyor

12 Haziran tarihinde 395 dolardan işlem görerek tarihinin en yüksek seviyelerine çıkan Ethereum, isimsiz kullanıcısına büyük bir kâr sağlamış oldu. Tabii ki Ethereum’un dalgalanmalar yaşayan bir para birimi olduğu unutmamak gerekir. Haziran ayının ortasından sonra düşüşe geçen Ethereum, şu an 180 dolardan işlem görüyor.

Kısacası Haziran aynın 12’sinde 283 milyon dolar değerindeki Ethereum eğer nakit paraya çevrilmemişse yüzde 50′den daha fazla değer kaybına uğramış olabilir. Şu an için hem var olan milyonerleri daha da zengin eden hem de sıfırdan milyonerler yaratan kripto paraların geleceği ne olacak merakla bekliyoruz. Son olarak Bloomberg’e göre tarihi bir yükseliş yaşan kripto paraların toplam değerinin 6 Haziran itibariyle 100 milyar doları da geçtiğini de ekleyelim.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*