Home » Genel » İthalat ve ihracat yapanlar için lojistik teklifi alma ve teklifleri karşılaştırma platformu: Navlungo


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

İthalat ve ihracat yapanlar için lojistik teklifi alma ve teklifleri karşılaştırma platformu: Navlungo

Teknolojinin günden güne gelişmesi ve dijitalin hayatımızda bu denli yer edinmesi, eskiden analog olarak yaptığımız birçok şeyin online platformlarla ya da mobil uygulamalarla, tek tıkla yapılmasına olanak sağlıyor. Günümüzde, market alışverişimizin tamamını mobil uygulamalarla yapabiliyor, çocuklarımız için tek platform üzerinden güvenilir bakıcı bulabiliyor veya fatura öderken saatlerce sıra beklemek zorunda kalmıyoruz. Zira en basit alışkanlıklarımızın bile dijitale evrilmesi, hem zamandan tasarruf etmemize hem de ihtiyaçlarımıza anında ulaşmamıza imkan veriyor.

İhracat ve ithalat yapanlar için de durum farklı değil. 20 yıl önce, lojistik için tek platformdan fiyat karşılaştırması yapılabileceği belki kimsenin aklına gelmezdi; fakat günümüzün çözümleri buna izin vermekle kalmıyor, kullanıcılara çok daha fazlasını sunuyor. Navlungo da ithalat ve ihracat yapanlar için lojistik odaklı fiyat karşılaştırması konusunda öne çıkan yerli girişimlerden biri.

Global pazar yerlerinde ürün satanlara lojistik teklifi bulma, satın alma ve yönetme hizmeti

Navlungo, ihracat, ithalat yapanlara ve yurt dışına Amazon, Etsy gibi pazar yerlerinde ürün satanlara lojistik teklifi bulma, satın alma ve yönetme hizmeti veriyor. 2019 yılının Mayıs ayında, aynı şirkette uzun yıllardır birlikte çalışan 4 mühendis arkadaş olan Ceren Tuna, İsa Korkmaz, Emrah Arslan ve Mutlu Boz tarafından hayata geçirilen girişim, an itibarıyla 12 kişilik ekibiyle faaliyet gösteriyor. 1 yıl kadar süren geliştirme aşamasından sonra 2019 Eylül’de müşterilerine hizmet vermeye başlayan girişim, lojistik teklifi üretme, satın alma ve yönetme konusunda tamamen kendi algoritmasını kullanıyor ve yazılımı kendi ekibiyle geliştiriyor.

Globalde Freightos, Freghtera, Flexport gibi rakipleri bulunan Navlungo, Koç Holding Ford Otosan’dan girişimcilik ödülü ve TÜBİTAK 1512 BİGG Programı’ndan hibe aldı, girişimin yatırım görüşmeleri ise devam ediyor.

20 binden fazla teklif

Navlungo’ya bugüne kadar üye olan müşteri sayısı 4 bin 500 iken, platformda 20 binden fazla teklif talebi yer aldı ve dünyanın 56 ülkesine ihracat yapıldı. Paylaşılan bilgilere göre Amazon depolarına her ay 500’den fazla sevkiyat Navlungo detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*