Home » Genel » Lidya Grup İzmir Bölgesi Müdürü Ertan Uzun: Lidya Grup ile çalışmak, müşterilerimizi güvende hissettiriyor”
Lidya Grup İzmir Bölgesi Müdürü Ertan Uzun: Lidya Grup ile çalışmak, müşterilerimizi güvende hissettiriyor”

Firma olarak dijital baskı sektöründe satış şirketi olmanın ötesinde, süreç ortağı olduklarını ifade eden Lidya Grup İzmir Bölgesi Kurumsal ve Grafik Sanatlar Satış Müdürü Ertan Uzun, şunları söyledi:

“Dijital baskı sektöründe tedarikçiyiz ve satış şirketiyiz. Fakat bizim için satış, müşteriden hizmetin ya da ürünün parasını aldığımızda değil, müşterimiz teşekkür ettiğinde tamamlanıyor. Biz yaptığımız işin özünde, aslında bir süreç ortağıyız. Çünkü, bizim işimiz yapılan bir satış sonrasında fatura kesildiği zaman bitmiyor, aslında o zaman daha yeni başlamış oluyor. Temsil ettiğimiz markaların her bir modelinin, teknik servis hizmetini ülkemiz genelinde veriyoruz. Siz, isterseniz dünyanın en pahalı ve en yüksek teknolojiye sahip olan bir cihazını satın alın, eğer ürünün arkasında sizin ihtiyacınız olduğunda bir tedarikçi ve süreç ortağı yoksa, yanlış bir yatırım yapmış olduğunuzu düşünürsünüz. Bunun gibi birçok artı değerler bir araya gelince, Lidya Grup ile çalışmak müşterilerimizi güvende hissettiriyor. Müşteri portföyümüzde ise, çok çeşitli alanlarda çalışan firmalar bulunuyor. Bunların içinde, yılda milyonlarca baskı yapan perakende sektörünün öncüleri veya binlerce çalışanını çok farklı lokasyonlarda içinde barındıran grup şirketleri veya yaptığı işin kalitesi yeryüzünde +50 dereceden 20.000 fit yükseklikte veya -50 dereceye kadar farklı ortamlarda, makinelerin aynı performansı vermesi zorunda olan işletmeler mevcuttur. Yine, internetten günde binlerce kişiye kargo gönderen müşterilerimiz, kendi alanında lider konumdadır ve iş sürecinde aksaklık olmaması gerekmektedir. Yine, Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinde fiyat etiketlerini eksiksiz görüyorsanız veya internetten satın aldığınız bir baskı size hızlıca ulaşıyorsa, bunun arkasında Lidya Grup’un teknik desteği bulunmaktadır” dedi.

e-Ticaretteki artış, tüm sektörler gibi, dijital baskı sektörünü de olumlu etkiledi

Ege Bölgesi olarak 2020 yılını genel olarak değerlendiren Ertan Uzun, şunları kaydetti: “Ege Bölgesi olarak, 2020’nin ilk çeyreği bizim için beklentilerimizle paralel gitti ve başarılı geçti. Özellikle, kurumsal ofis cihazlarında, çok verimliydi. Mart sonu, Nisan ve Mayıs ayları daha tedbirli geçti. Fakat bu dönemlerde, özellikle online olarak işimizden kopmadık. Ofislerine gelemeyen müşterilerimizin, gerek bilgi birikimiz, gerekse teknik detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*