Home » Genel » Louis Vuitton dünyanın en pahalı Android’li akıllı saatini piyasaya sundu


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Louis Vuitton dünyanın en pahalı Android’li akıllı saatini piyasaya sundu

Louis Vuitton dünyanın en pahalı Android'li akıllı saatini piyasaya sundu

Dünyaca ünlü lüks Fransız markası Louis Vuitton, akıllı saat pazarına iddialı bir giriş yapıyor. Tambour Horizon adlı saatini piyasaya süren marka, ilk olarak yüksek fiyatıyla dikkat çeken bu saati tam 2 bin 450 dolardan başlayan fiyatlarla satıyor. Farklı modellerine göre fiyatı 3 bin dolara kadar çıkan saat aynı zamanda Louis Vuitton’ın ürettiği ilk akıllı saat olma niteliğinde ve Android Wear 2.0 işletim sistemiyle çalışıyor.

Louis Vuitton’ın paylaştığı rakamlara göre normal bir kullanımda akıllı saatin şarjı 22 saat boyunca gidiyor. Bununla birlikte 30 metreye kadar su geçirmez olan akıllı saatin toplamda 60 adet farklı kayış bulunuyor, yukarıda bahsettiğimiz saatlerin fiyat aralığı da saatin modeli ve kayışlara göre farklılık gösteriyor. Şu anda satışa çıkan Tambour Horizon saatler için Louis Vuitton’ı aramak ve özel siparişte bulunmak gerekiyor. Bunun yanı sıra saatin bir eksi yönü de kalp atışını ölçecek sensörlerinin bulunmaması.

Bildiğiniz gibi lüks markaların akıllı saat macerası çok daha önce paylaşmıştı. Apple Watch da Fransız tasarımcı Hermès ile yaptığı anlaşma neticesinde binlerce dolar karşılığında ürünlerini rafa koymuştu. Yine Tag Heuer markası da Connected Modular 45 adını alan Android Wear işletim sistemli saatlerini bin 700 dolar civarında satışa çıkarmıştı. Ancak Louis Vuitton’ın ürettiği saatler lüks akıllı saatler pazarının en pahalı ürünleri arasına girmeyi başardı. Hemen aşağıdan, Tambour Horizon için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*