Home » Genel » Maximum Mobil ve İşCep’e Yurt Dışı Çıkış Harcı ödemeleri eklendi


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Maximum Mobil ve İşCep’e Yurt Dışı Çıkış Harcı ödemeleri eklendi

İşCep ve Maximum Mobil uygulamaları ile kullanıcılarına günlük hayatlarını kolaylaştıran, basit, hızlı, güvenli ve fark yaratan deneyimler sunmayı hedefleyen Türkiye İş Bankası, “Yurt Dışı Çıkış Harcı” ödemeleri ile ilgili bir özelliği uygulamalarına ekledi.

İşCep ve Maximum Mobil uygulamalarına yeni özellikler eklenmeye devam eden İş Bankası, sunulan güncel versiyonlar ile hem İşCep’in hem de Maximum Mobil’in mevcut işlem seti içerisine “Yurt Dışı Çıkış Harcı” ödemelerini de eklendi.

Gelir İdaresi Başkanlığı ile tamamlanan entegrasyon kapsamında bankacılık uygulamaları arasında bir ilk olarak Maximum Mobil kullanıcıları uygulamadaki “Ödemeler” menüsü altında yer alan “Yurt Dışı Çıkış Harcı Ödemesi” alanından tüm bankalara ait kredi kartları ile harç ödemelerini yapabilecek.

İşCep kullanıcıları da vadesiz TL hesaplarından “Ödemeler” menüsünden “Vergi – Harç” adımını takip ederek harç ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Böylece kullanıcılar şubeye gitmeden, havalimanında sıra beklemeden, 7 gün 24 saat harç ödemelerini kolayca gerçekleştirebilecekler.

Maximum Mobil ve İşCep üzerinden yapılan yurt dışı çıkış harcı ödemelerinde harç tahsilat bilgisi, Gelir İdaresi Başkanlığı aracılığı ile online olarak Emniyet Genel Müdürlüğü‘ne aktarılacağından kullanıcıların kontrol noktalarında ayrıca pul ya da dekont göstermelerine gerek olmayacak.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*