SiberBulucu.Com

Faydalı İnternet Bulucusu...

Patronlar, personeli kadar kuvvetlidir
Temmuz 24, 2017 Genel

Şirketlerin, başarı öyküleri vardır ve bu öyküler özellikle genç girişimcilere yol gösterici olur. İlnero Print Center, 2 yıl 8 ay gibi kısa bir sürede “azim, inanç ve çok çalışma” ile nelerin yapılabileceğini gözler önüne seren bir başarıya imza attı.

Başka bir sektördeki görevinden ayrılarak, kendi işini yapma kararı alan Fatih Karaderili ve ağabeyi Mustafa Karaderili, bir arkadaşlarının tavsiyesi üzerine 2014 yılı Ağustos ayında Copy-Center açmayı planladı. O tarihte Lidya Grup ile tanışan Fatih Karaderili, Lidya Grup’un deneyim ve tecrübesinden de yararlanarak makine yatırımlarını yaptı ve Aralık 2014 tarihinde, Ataşehir’de İlnero Print Center’ın açılışını gerçekleştirdi. Faaliyete başladıktan kısa bir süre sonra, ilk işlerinden birisi olarak büyük bir markanın reklam işleri alınınca, açılışın daha ilk aylarında ilave dijital makine yatırımı yapıldı. Aylık bazda ciddi büyümeler yaparak yoluna devam eden İlnero Print Center, bugün ağırlıklı olarak tekstil ve ayakkabı sektöründeki birçok markanın, 800’ün üzerindeki mağazasında A’dan Z’ye iç mekan giydirmesini yapıyor.

Kısa zamanda elde ettikleri başarının altında “inançla çok çalışmanın” yattığını kaydeden İlnero Print Center Genel Müdürü Fatih Karaderili, şunları söyledi:

“Öncesinde hiç tecrübemizin olmadığı ve malzemelerini dahi tanımadığımız bir sektörde, kısa zamanda başarılı olmamızın altında, ‘inançla çok çalışmamız’ yatıyor. Aralık 2014 tarihinde 150 metrekarelik bir yerde 2 kişi çalışırken, bugün Temmuz 2017’ye geldiğimizde bin metrekarelik bir alanda 12 kişilik bir ekibimizle yolumuza devam ediyoruz. Firma olarak, aylık bazda katlayarak büyümemizi sürdürüyoruz. Başarılı ve mutlu bir ekibimiz var. Mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler demektir. Patronlar, personeli kadar kuvvetlidir” dedi.

İnançla yola çıktı, ilk günlerden reklamcılık sektörüne girdi

Copy- center olarak faaliyete başlamalarına rağmen, ilk işlerinden birisinin büyük bir marka olması nedeniyle direk reklamcılık sektörüne girdiklerini anlatan Fatih Karaderili, konuşmasına şöyle devam etti:

“İlk anlaşma yaptığımız firmalardan birisinin, mağazalarının iç mekan giydirilmesi işini alınca, direk reklamcılık sektörüne adım attık. Açıldığımız tarihten itibaren geçen 6 ayın sonunda, hem işimizi ince detaylarına kadar öğrendik, hem de yeni müşteriler kazandık. Az önce detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Bir cevap yazın

SiberBulucu.Com © 2019... ALL RIGHTS RESERVED... SiberBulucu.Com dış linklerdeki ve kaynaklardakı içerikler, alıntılar için sorumlu değildir!...

Gizlilik politikası
*