Home » Genel » QNBEYOND Hızlandırma Programının 2. dönem Demo Day’inde sunum yapan 11 girişim
QNBEYOND Hızlandırma Programının 2. dönem Demo Day’inde sunum yapan 11 girişim

Geçtiğimiz Mart ayında QNB Finansbank‘ın girişim hızlandırma programı QNBEYOND‘ın ikinci dönemine katılacak olan 11 girişimin belli olduğunu sizlere aktarmıştık. Yaklaşık 7 aylık sürenin ardından bugün YouTube üzerinden online olarak gerçekleşen demo day ile birlikte QNBEYOND Hızlandırma Programının 2. dönemi de sonlanmış oldu.

Paylaşılan bilgilere göre QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın 2. dönemine katılan 11 girişimin 7’siyle QNB Finansbank arasında iş birliği de gerçekleşti. Demo Day’de girişimlerin ciro ve müşteri sayısındaki büyüme oranları, yayına giren ürünleri, yaptıkları ilk satışlar, alınan lisans ve gidilen iş ortaklıkları gibi konular dikkat çekti.

QNBEYOND Hızlandırma Programının 2. dönem Demo Day’inde sunum yapan 11 girişim ile ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Akıllı Param: Yapay zekaya sahip Robo Danışman olan Akıllı Param, daha fazla birikim yapmanıza ve daha iyi getiriler elde etmenize yardımcı oluyor. Akıllı Param, hızlandırma programı içinde QNB Finansinvest ile ‘hisse senetleri piyasası için yapay zekaya sahip ilk Robo Danışman’, QNB Finansportföy ile ‘yapay zeka tarafından yönetilen ilk yatırım fonu’ projelerini başlattı.

İkas: İkas, perakendecilerin fiziksel ve online mağazalarını tek uygulamadan yönetmesini sağlıyor. QNB Finansbank ile Dijital Köprü için iş ortaklığına başlayan ve QNBEYOND Ventures’dan yatırım alan İkas, hızlandırma programı içinde cirosunu 3 kat büyütmeyi başardı.

Kamion: Kamion, dijital bir lojistik platformudur. Şirketlerin kara taşımacılığı ihtiyaçlarını hızlı, güvenli ve şeffaf bir şekilde karşılamalarını sağlar. Hızlandırma programı içinde faaliyetlerine başlayan Kamion, beta sürümünde yoğun bir ilgiyle karşılaştı ve iki haftada tamamlanan teslimat sayısını ikiye katladı.

Lagom: Lagom, dağıtık veri kaynaklarında farklı yapılarda yer alan veri üzerinde siber güvenlik ve bilgi yönetimi sağlayan bir platformdur. Hızlandırma programı içerisinde QNB Finansinvest’in ilk müşterilerinden biri olduğu Lagom, müşteri sayısını üçe yükseltmeyi başardı. Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz Webrazzi Arena 2019’un kazananın Lagom olduğunu da hatırlatalım.

Midas: Türk ve Amerikan hisse senetlerine komisyonsuz yatırım yapabileceğiniz Midas uygulaması ile dünyaca ünlü şirketlerin hikayelerine ortak olabilirsiniz. Hızlandırma programı içerisinde SPK lisansını alan ve ekibini detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*