Home » Genel » ş Dünyasına Dair Özel Etkinlikler Elexus Hotel’de


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

ş Dünyasına Dair Özel Etkinlikler Elexus Hotel’de

7.500 metrekareye yakın fonksiyonel özelliği ve modern iç dizaynı sayesinde dikkat çeken Elexus Hotel’in 12 adet konferans ve toplantı salonu ve aynı anda 5000 kişi salon kapasitesi ile birbirinden farklı büyüklükteki toplantılar için ideal bir çözüm sunuyor. Özel konferanslarında gerçekleştiği otel, toplantı öncesi kokteyl ve etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık 3000 kişi aynı anda hizmet veren Elexus Balo Salonu ayrıca gala yemekleri ve geniş katılımlı konser etkinlikleri içinde kullanıyor.

Otelin dışında ayrıca bir alan olarak kullanılan kongre merkezine otelin iç kısmından direkt bir şekilde ulaşılıyor. Özel görüşme odalarının yanı sıra gün ışığı bulunan toplantı salonları gibi farklı avantajları olan otelin kongre merkezi iş dünyasının taleplerine rahatlıkla cevap veriyor.

Her Zaman İletişim Halindesiniz

Fiber alt yapısı sayesinde iletişimi hızlı ve kesintisiz bir şekilde sunan Elexus Hotel, tecrübeli teknik ekibiyle üst düzeyde bir teknoloji ve ses sistemi sağlıyor. Her salon için ayrı olarak görevlendirilen uzman ekibi standart servislerin yanı sıra dünya ile her an iletişim halinde kalmanızı sağlıyor.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*