Home » Genel » TERMO TEKNİK 5 YIL GARANTİ KAMPANYASI 30 EYLÜL’E KADAR DEVAM EDECEK


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

TERMO TEKNİK 5 YIL GARANTİ KAMPANYASI 30 EYLÜL’E KADAR DEVAM EDECEK

İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi premix yoğuşmalı kombisi LOGIC’i Türkiye’ye sunan Termo Teknik, 1 Ağustos 2016’da başlattığı “5 Yıl Garanti Kampanyasını” 30 Eylül 2017 tarihine kadar uzattı. Kampanya çerçevesinde, 1 Ağustos 2016- 30 Eylül 2017 tarihleri arasında LOGIC kombilerinin ilk çalıştırmasını Termo Teknik servislerine tamamlatan kullanıcılar; 2 yıllık standart garanti süresine ek olarak, +3 yıl bedelsiz garanti hakkından faydalanacak. Böylelikle LOGIC kombiler 5 yıl garantili olarak işlem görecek. Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan Türkiye’nin IDEAL kombisi LOGIC’in 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasiteli 26/35 ve 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasiteli 31/35 model seçeneği bulunuyor.

Benzersiz teknik değerler

31/35 kW kapasitesi ile 2015 Mart ayında tüketicilere sunulan LOGIC 31/35’in yüzde 24 modülasyon oranı benzerlerinden çok daha başarılı. Modülasyon oranı, kombinizin kendisini ısı ihtiyacınıza göre minimum yakıt tüketecek şekilde ayarlamasını ve böylece gereksiz yakıt sarfiyatını önlemesini sağlıyor.

LOGIC kombinin üstün kalitesinden ve 5 yıllık garanti hediyesinden yararlanmak isteyenlerin, kombilerinin açılışını 30 Eylül’e kadar Termo Teknik yetkili servislerine yaptırarak yetkili servislerden 5 yıl garanti belgesini almaları yeterli oluyor. Detaylı bilgi ”www.termoteknik.com“ web sayfasından, Termo Teknik müşteri hizmetlerinden veya yetkili servislerinden alınabiliyor.

İngiltere’de IDEAL Boilers üretim tesislerinde 6 Sigma kalitesiyle üretilen LOGIC 26/35 ve 31/35 premix yoğuşmalı kombiler, sınıfının en yüksek enerji verimliliği ve kompakt boyutlarına sahip kombileri olarak biliniyor. İngiltere’de bir milyon adetten fazla kullanıma sahip; Türkiye’de ise 2011 yılında piyasaya sunulan ve kısa zamanda son kullanıcının beğenisini kazanan LOGIC Yoğuşmalı Kombi, aynı anda iki muslukta yeterli sıcak su sağlayabilen, yüksek performanslı, tasarruflu, az yer kaplayan ve sessiz çalışan yapısı ile dikkat çekiyor.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*