Home » Genel » TP-LİNK, KURUMSAL AĞ PROJELERİNDE TERCİH EDİLEN MARKA OLDU


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

TP-LİNK, KURUMSAL AĞ PROJELERİNDE TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

Son yıllarda kurumsal ağ çözümlerinde iddialı olan ve bu nedenle şirket içi yapılanmadan ürün çeşitliliğine değin pek çok yenilik gerçekleştiren TP-Link, son bir yılda çok farklı sektörlerde yüzlerce ağ projesinde tercih edilen marka oldu.
Türkiye’de faaliyete başladığı ilk yıllarda daha çok bireysel ağ ürünleriyle öne çıkan TP-Link®, son yıllarda kurumsal ağ projelerinde de iddialı. Kurumlara yönelik ürün grubunu genişletip çeşitlendiren şirket, ayrıca şirket içinde de kurumsal projelere odaklanan ayrı bir yapı oluşturdu ve proje odaklı çalışan çözüm ortağı ağını genişletti. Tüm bu değişim ve yenilenmelerin meyvelerini almaya başlayan TP-Link, son bir yıl içinde yüzlerce ağ projesinde tercih edilen marka oldu.
TP-Link Türkiye SMB (KOBİ) Satış Müdürü Rick Li, kısa süre içinde kurumsal alanda elde edilen bu başarıda ürünlerin yanı sıra konularına hakim, anahtar teslimi projeler gerçekleştiren, güçlü çözüm ortağı ağının da önemli katkısı olduğunu belirtiyor. Hem kamu hem özel sektörde faaliyet gösteren, çok farklı sektörlerden kuruluşa ulaşmada çözüm ortaklarını sürekli desteklediklerini söyleyen Li, “TP-Link olarak, her projede çözüm ortaklarımızla yakın bir çalışma yürütüyoruz ve kurumun/projenin ihtiyacı olan en uygun çözümü oluşturuyoruz. Gerektiğinde daha bütünleşik bir çözüm sunmak için yazılım firmalarıyla da işbirliği yapıyoruz” diyor. Buna örnek olarak da 5651 yasası gereği loglama yapması gereken işletmeler için bu hizmeti sağlayan şirketlerle işbirliği yapmalarını gösteren Li, “Böylece otel, kafe, restoran gibi yerlere ağ projesi yaparken loglama yazılımı ile entegre bir çözüm sunuyoruz” diyor.
Kolay yönetilebilen, uygun fiyatlı ağ çözümleri
TP-Link’in kurumsal ağ ürünlerinin de kaliteli, uygun fiyatlı ve kolay yönetilebilir ürünler olduğunu vurgulayan Li, “Özellikle küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için ağın yönetimi önemli bir sorun. TP-Link Omada yönetim yazılımı ile bu konuyu sorun olmaktan çıkarıyoruz. Tercih edilme nedenlerimiz arasında bu noktanın da önemli olduğunu düşünüyoruz” diyor. Yeni Omada SDN bulut tabanlı yönetim yazılımı ile tüm TP-Link ağ ürünleri (erişim noktaları, ağ anahtarları, yönlendiriciler vb) tek bir yazılım ile tek bir cihazdan ve bulut desteği sayesinde detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*