Home » Genel » Türkiye İMSAD Başkanı Tayfun Küçükoğlu: “Bu olağanüstü dönemde yeteneklerimizi proaktif bir yapıya dönüştürmemiz gerekiyor”
Türkiye İMSAD Başkanı Tayfun Küçükoğlu: “Bu olağanüstü dönemde yeteneklerimizi proaktif bir yapıya dönüştürmemiz gerekiyor”

İnşaat malzemeleri sektörünün çatı örgütü Türkiye İMSAD’ın yılda iki kez düzenlediği, 2021 yılının ilk Üye Dernekler Toplantısı 22 üye derneğin katılımıyla online olarak yapıldı. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, pandemi nedeniyle olağanüstü bir döneme girildiğini belirterek, “Bu süreçte sektör olarak yeteneklerimizi son derece değişken, çabuk karar alan ve proaktif bir yapıya dönüştürmemiz gerekiyor” dedi.

Sektör içi birlikteliği kuvvetlendirmek, sektörün ortak sorunlarına çözüm önerileri getirmek ve alt sektörlerin sorun ve beklentilerine yönelik ortak eylem planlarını geliştirebilmek amacıyla düzenlenen Türkiye İMSAD Üye Dernekler Toplantısı, 4 Mart 2021’de 22 üye dernekten 40’ın üzerinde temsilcinin katılımıyla gerçekleşti. Üye Dernekler Toplantısı’na, detaylı ⇒

Alıntının kaynağı: EmlakDergisi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*