Home » Genel » Türkiye’deki Yatırımcıların Dijital Varlıkları Koruma Altında
Türkiye’deki Yatırımcıların Dijital Varlıkları Koruma Altında

Yatırımcıların işlem yaptığı borsaların yoğun tehdit altında olmaları, çoğunun geçmişte siber saldırılara maruz kalması, yatırımcıların donanım cüzdanlarına yönelmesini sağladı. Güvenilir ve satış sonrası destek sistemiyle tüm dünyada tercih edilen Ledger, Türkiye Distribütörü Bitcoincuzdanim.com üzerinden satışlarına devam ediyor.

Dijital dünyanın en büyük hamlelerinden biri ekonomik olarak kripto paralar oldu. Dünyada olduğu kadar Türkiye’den de hatırı sayılır yatırımcı kitlesine sahip olan kripto paralar, gelişmiş borsalar üzerinden alınıp satılabiliyor. Fakat son zamanlarda birçok borsanın karşı karşıya kaldığı teknolojik riskler ve saldırılar yatırımcıyı, güvenli liman olan dijital donanım cüzdanlarına yöneltti. Donanım cüzdanı Ledger’ın Türkiye Distribütörü bitcoincüzdanim sektörün dinamiklerini takip ederken satış sonrası destek ekipleriyle kullanıcılarına güven sağlıyor.

Kişisel Donanım cüzdanı Ledger Nano S/X nedir? 

Donanım cüzdanlarını kullanmak, merkeziyetsiz yapı olan blockchain üzerindeki varlıklarınızın sahipliğini ispat edeceğiniz özel şifreyi saklamanızın en güvenli ve pratik yolu oluyor. Kripto para cüzdanların birkaç çeşidi var fakat bunların içerisinde en güvenli, en pratik yol donanım cüzdanları olarak biliniyor. Donanım cihazlarının en gelişmiş modellerini (Ledger Nano S / X) sunan Ledger firması, her geçen gün teknolojisini ve operasyonlarını genişletti. 2014 yılında kurulan Fransa merkezli Ledger, 2018 yılında Amerikalı iş insanı Tim Draper’ın firması Draper Esprit’den 75 Milyon dolar yatırım almıştı. Bu yatırımla birlikte operasyon gücünü arttıran Ledger, şuana kadar 1,5 milyonun üzerinde satış yaptı. 2017 yılından bu yana Ledger Türkiye Distribütörlüğünü yapan Bitcoincuzdanim, ürünün satışının ötesinde satış sonrası destek ve kripto para eğitimleri için oluşturdukları Bitcoincuzdanim Akademi ile bu alanda bilinmesi gereken kritik noktaları paylaşıyor. Her alanda olduğu gibi bu alanda da kötü niyetli kişiler varlıklara ulaşmak için ellerinden geleni yaparken Bitcoincuzdanım bu gibi saldırılardan korunmanın temel yollarını Akademi bölümünden anlatmaya çalışıyorlar. Başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyeye tüm bilgiler mevcut eğitimlerde… Kripto para, blockchain ekosistemi muazzam bir yapı olurken yatırımcılara 3. taraflara güvenmeden varlıklarını saklamaları, göndermeleri, almaları kısacası yönetmelerini sağlıyor. 

Bitcoincuzdanim kurucusu Hakkı Pehlivan: ‘’Bitcoincuzdanim Kurumsal yatırımcılar için hazırlanıyor’’

Bu konuda Hakkı Pehlivan detaylı >>>

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*