SiberBulucu.Com

Faydalı İnternet Bulucusu...

Verimliliğinizi arttıracak 48 pazarlama aracı
Mayıs 26, 2017 Genel
Verimliliğinizi arttıracak 48 pazarlama aracı

Promotion Product Strategy Marketing Concept

İçerik üretiminden proje yönetimine verimliliğimizi arttıracak, işletme hedeflerine ulaşmamızı sağlayacak sayısız araç var. İşletmemiz için en doğru aracı bulmak ise bazen zaman alabiliyor. Doğru kombinasyonlar hem iş yükümüzü hafifletip, zamandan tasarruf etmemizi sağlarken, hedef kitlemizi de daha iyi anlamamıza ve şirket hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Aralarında çok severek kullandığım araçları da ekleyerek, uzmanlık ve ilgi alanınıza göre kolayca bulabileceğiniz 48 pazarlama aracını listeledim.

Listede olmayan, severek kullandığınız araçlar var ise yorumlarda paylaşmaktan çekinmeyin. Keyifli okumalar!

Çevrimiçi işbirliği

Dropbox, ekibinizi organize etmek ve dosya akışını kontrol altında tutmak için kullanabileceğiniz başarılı bir araç. Bulut bilişim sistemi ile istediğiniz zaman ve konumda dosyalarınıza ulaşmanızı sağlarken, ekip üyelerine tüm dosyaları tek bir merkezde depolama imkanı sunuyor. Dropbox ekipler arası işbirliğini de kolaylaştırıyor. Dropbox’a ait bir ürün olan Dropbox Paper ile de aynı dosya üzerinde, aynı anda birden fazla kişi çalışabiliyor.

Çevrimiçi diğer işbirliği araçları şöyle:

İçerik üretimi

Adobe Spark, tasarım bilgisi olmadan içeriklerinizi mobil ve web uygulamaları için hazırlayabileceğiniz bir araç. Spark Page, Spark Post ve Spark Video olarak üç farklı servis ile biz pazarlamacıların dakikalar içinde çok farklı temalarda grafik, video ve web sayfası hazırlamamızı sağlıyor.

Diğer içerik üretimi araçları:

Video

Video barındırma için SEO dostu çözümler sunan Wistia, videolarınızın reklam almadan çalışmasına olanak sağlıyor. Platform, video analizinde dünyanın en detaylı verilerini verdiğini iddia ediyor. Wistia’da video yatırım getirinizi hesaplayabiliyorsunuz.

Kullanabileceğiniz diğer video araçları şöyle:

Sürekli eğitim ve öğrenme

Coursera, kişisel gelişimden dijital iş modellerine, istatistikten dil öğrenimine kadar birçok alanda dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerle iş birliği yapıyor. Online verilen detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

SiberBulucu.Com © 2017. ALL RIGHTS RESERVED. SiberBulucu.Com is not responsible for the content of external sites.

*