Home » Genel » Webrazzi.com yeni tasarımı ve dikkat çeken özellikleri ile karşınızda

Webrazzi.com yeni tasarımı ve dikkat çeken özellikleri ile karşınızda

Evet beklenen gün geldi Webrazzi’nin yeni arayüz tasarımı ile karşınızdayız. Sizler yavaş yavaş yeni tasarımı deneyimlerken detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Son olarak 2014’te yenilenen Webrazzi’nin arayüz tasarımı uzun süredir planımızdaydı. Bu yaz başında başlayan tasarım değişimini ve yeni ürünleri bugün yayına aldık. Webrazzi’nin 12. doğum günü olan bugün hayata geçirmemiz bize de bir hediye oldu. Kısaca Webrazzi’nin tasarım değişimlerine bakarak detaylandıralım istiyorum. Webrazzi’nin 22 Ağustos 2006 tarihindeki haline buradan, 29 Ağustos 2010 tarihindeki görüntüsüne ise buradan ulaşabilirsiniz. 2014’te yaptığımız tasarımdan önceki son hali için şuraya bakabilirsiniz. Son 4 yıldır sizleri karşılayan tasarıma ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni tasarımdan beklentilerimiz ve sunduğumuz yenilikler

Öncelikle daha sade bir tasarımı hedefledik. Anasayfada, haber sayfasında ve galeride artık daha temiz bir arayüz sizi karşılıyor.

Kategori bazlı haber akışı

Teknolojinin daha fazla sektör tarafından benimsenmesi ile birlikte günlük haber sayımız da arttı. Anasayfada yer alan haber alanın yetmemesi, sizlerin Webrazzi.com’da daha fazla haber ulaşması için kategorileri daha fazla ön plana çıkardık. Böylece her kategori detayındaki haberleri anasayfada daha erişilebilir hale getirdik. En büyük değişiliklerden ilkini belirtmem gerekirse artık zaman bazlı haber akışı yerine kategori bazlı haber akışına geçiyoruz.

İçerik tarafında öne çıkan bir başka detaysa okumaktan zevk aldığınız galeri kategorimiz. Son olarak yayına aldığımız Tim Cook haberinde olduğu gibi gündem dışı konularda artık daha hızlı bilgi edinebileceksiniz. Bu bölümün haricinde Webrazzi’nin olmazsa olmazı Webrazzi TV önümüzdeki dönemde yeni programlarla karşınızda olacak. Yeni tasarımda Webrazzi TV‘nin programlarına ve kategorilerine ulaşmak artık daha kolay.

Hoşgeldin Webrazzi Üyelik

Daha fazla yeniliğin ilk ürünü Webrazzi Üyelik oluyor. Evet şimdiden belirtelim daha fazla ürünle karşınızda olacağız 😉 Haberlerimizden öte yaptığımız etkinliklerle, sunduğumuz servislerle bir platform olarak davrandığımız detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*