SiberBulucu.Com

Faydalı İnternet Bulucusu...

Webrazzi Developer 2020’nin üçüncü tur konuşmacıları belli oldu
Eylül 1, 2020 Genel

Webrazzi Developer 2020 konferansımızın online ve ücretsiz olarak 9 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşeceğini ilk olarak Haziran ayında sizlere aktarmıştık. Önemi hem Türkiye’de hem de globalde her gün daha da artan yazılımcılar, yazılım dünyasının önde gelen teknoloji geliştiricileri ve yazılım şirketleri Webrazzi Developer 2020’de bir araya geliyor.

Webrazzi Developer 2020’nin ilk ve ikinci tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Bu haberimizde ise konferansımızın yeni konuşmacılarını sizlere aktaracağız. Hatırlatmak gerekirse etkinliğimizin ilk ve ikinci tur konuşmacıları arasında Kommunity kurucusu Emir Karşıyakalı, Superpeer kurucu ortağı ve CTO’su Fatih Acet, Kolay İK kurucu ortağı ve CTO’su Gizem Sevinç, Userspots kurucusu Mustafa Dalcı, Pubinno kurucu ortağı ve CTO’su Necdet Alpmen ve Thundra kurucusu ve CTO’su Serkan Özal, Mono CTO’su Burak Aydın, Sherpa Head of Services & Delivery’si Burcu Gün, Teknasyon CTO’su Doğan Aydın, Casual Monster kurucu ortağı ve CEO’su Eren Göç, Insider kurucu ortağı ve CTO’su Mehmet Sinan Toktay, Masomo CTO’su Oğuzhan Yılmaz ve Panteon Games kurucusu Ufuk Şahin yer alıyor.

Webrazzi Developer 2020’nin üçüncü tur konuşmacıları arasında ise Vispera kurucu ortağı Aytül Erçil, Qumpara kurucu ortağı Banu Turgut Ahıska, Hürriyet Emlak Ürün Direktörü Gökhan Besen, Ovidos Creative kurucusu Kemal Kocabıyık, Softtech genel müdürü M.Murat Ertem, Atlassian Technology Evangelist’i Serhat Can ve UX Designer Tuğba Işık yer alıyor.

Türkiye İş Bankası, Teknasyon ve Mono‘nun sponsorluğunda düzenleyeceğimiz Webrazzi Developer 2020 konferansımızın diğer konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. 9 Eylül 2020 tarihinde görüşmek üzere. Dilerseniz Webrazzi Developer 2020 konferansımıza buradan kayıt olabilirsiniz.

detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

SiberBulucu.Com © 2019... ALL RIGHTS RESERVED... SiberBulucu.Com dış linklerdeki ve kaynaklardakı içerikler, alıntılar için sorumlu değildir!...

Gizlilik politikası
*