Home » Genel » Webrazzi Dijital 2018’de konuğumuz: Oğuzhan Uğur

Webrazzi Dijital 2018’de konuğumuz: Oğuzhan Uğur

Webrazzi Dijital 2018'de konuğumuz: Oğuzhan Uğur

Dijital sektörün öne gelen isimlerinin bir arada olacağı Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek. Konferansa katılacak isimlerin bir kısmını da dün sizlere açıklamıştık.

Konferansımızda, markaların dijital pazarlama ile ulaşabilecekleri nokta, trendi nasıl yakalayabileceğinin ötesinde yayıncılar tarafındaki yenilikler gibi konuların yanında, oldukça dikkat çekici bir konuya değineceğiz: What is next in content strategy?

YouTube‘un Facebook’a karşılık popülaritesinin günden güne artırdığı bir dönemdyiz. Her gün çeşitli içerikler bir şekilde karşımıza çıkıyor, bazılarını ise dört gözle bekliyoruz. Geçtiğimiz yılın Webrazzi Ödülleri‘nde “Yılın En Başarılı YouTube Kanalı” ödülünün sahibi olan Onedio‘yu da içerik stratejileri hakkında konuşmak üzere konferansımızda misafir edeceğiz. Ekipten, Onedio‘nun kurucusu Kaan Kayabalı ile Videodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Samet İnanır bizlerle olacaklar. Onedio’nun en sevilen programlarından Pinç’in sunucusu, aynı zamanda müzisyen Oğuzhan Uğur da içerik stratejinin gelecekteki konusu hakkında konuşmak üzere Webrazzi Dijital 2018’de konuşmacı olacak.

Türkiye’de içerik alanında birçok ilki gerçekleştiren Onedio, video içeriklerin günümüzde daha fazla değer kazanmasıyla yönünü YouTube’a çevirdi. Özgün içerik üretimleriyle birlikte her yıl tekil ziyaretçi sayısını da artırmaya devam eden platform, son zamanlarda Oğuzhan Uğur’un programı Pinç ile video dünyasını adeta kasıp kavurdu. Yayınlamaya başladığı üç aydan bu yana, YouTube’un trend videolarında en üstlerde gördüğümüz Pinç, ele aldığı konuları değerli konuklarıyla bir üst seviyeye taşımayı başarıyor ve izlerken bölümlerin daha uzun olmasını diliyorsunuz. Ciddi konuları esprili bir dille anlatan Oğuzhan Uğur, tabiri caizse “güldürürken düşündürüyor” ve bu da Pinç’in birçok farklı kesim tarafından izlenmesine olanak sağlıyor.

İçeriklerin ciddi anlamda çeşitlendiği ve sıradaki hamlelerin merakla beklendiği günümüzde, en başarılı içerik üreticilerinden Onedio’nun ekibi de bu içerik stratejisi hakkında merak edilenleri ve gelecekte yaşanabilecek değişimleri Webrazzi Dijital 2018’de anlatacaklar.

Gün boyu sürecek olan Webrazzi Dijital 2018‘e dijital sektörde detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*