Home » Genel » Webrazzi Dijital 2019’un yeni konuşmacıları belli oldu


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Webrazzi Dijital 2019’un yeni konuşmacıları belli oldu

Webrazzi’nin 2019’daki ikinci konferansı olan Webrazzi Dijital 2019, 17 Nisan Çarşamba günü, Raffles İstanbul’da gerçekleşecek. Webrazzi Dijital 2019‘un ilk ve ikinci tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Yakın zamanda konferans programını da duyuracağımız konferansımızın yeni konuşmacıları da belli oldu.

Teknoloji ve hikaye anlatımından, içerik pazarlamasında yeni trendlere, mobil oyunların yükselişinde markaları bekleyen riskler ve fırsatlardan online TV’ye birçok konunun gündemimizde olacağı konferansımızın yeni konuşmacılarını da hemen sizlerle paylaşalım.

GoodAdLab’in kurucu ortağı Afşın Avcı, oyuncu Burak Yörük, 9:16’nın kurucu ortağı Cihan Ergür, oyuncu Gözde Mutluer, Supplement.com’un kurucusu Jack Ojalvo, GroupM’in direktörü Levent Kasapoğlu, MMA Türkiye MENA Bölge Direktörü Melis Ertem, L’Oreal’in Digital Manager of Consumer Products Division’ı Murat Çolakoğlu, YouTuber Reynmen, Wavemaker’ın Dijital ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Ülkü, Webrazzi Dijital 2019’un yeni konuşmacıları oldu.

Gün boyu sürecek olan Webrazzi Dijital 2019‘a dijital sektörde yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza katılım gösterip sahnedeki bilgi verici sunumları izleyebilir, kahve molalarında sektördeki isimlerle tanışıp iş ağınızı genişletebilirsiniz. Konferansımıza bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Gümüş Sponsor

Destekleyenler

Medya Sponsorları

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*