Home » Genel » Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu

2018’in ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2018 için geri sayım tam gaz devam ediyor!

Türkiye’deki e-ticaret sektörünün önemli isimlerinin bir araya geleceği Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenlenecek. Tüm gün boyunca gerçekleşecek konferansımızda, sadece e-ticareti değil, perakendede yaşanan dijital dönüşümü ve bu dönüşümün sonuçlarını da konuşacağız.

Her dönem büyümesi ile dikkat çeken moda dikeyini, kullanıcısı her geçen gün artan online market alışverişini, e-ticaretin vazgeçilemezi anında teslimi, FMCG’nin e-ticaret beklentisi gibi e-ticaretin gidişatını belirleyen birçok konuyu konuşacağımız Webrazzi E-Ticaret 2018’in ilk tur konuşmacılarını sizlerle paylaşıyoruz. Kısa bir süre içince Webrazzi E-Ticaret 2018’in tüm konuşmacıları ve programı da belli olacak.

Webrazzi E-Ticaret 2018’in ilk tur konuşmacıları

Barış Aşık – askfriendo

Erhan Musaoğlu – Logiwa

Hande Çilingir – Insider

Kaan Çelikmen – Marks & Spencer / GAP / Banana Republic

Salih Yılmaz – LC Waikiki

Serkan Uğraş Kaygalak – İş Bankası

Sonay Berktaş –
GazeteEkmekSüt

Yushik Kim – n11.com

Webrazzi E-Ticaret 2018’e, e-ticaret sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışabilirsiniz.

Herkesin merak ettiği konuları değerli konuklarıyla ele alacak Webrazzi E-Ticaret 2018’de, İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, Insider‘ın kurucu ortağı Hande Çilingir, Logiwa‘nın CEO’su Erhan Musaoğlu, Reflect‘in kurucu ortağı Ece Altunmaral, askfriendo’nun kurucusu Barış Aşık bizlerle olacak.

Dünyanın yeni e-ticaret hedefi mutfağı anlatacak olan, GazeteEkmekSüt‘ün kurucusu Sonay Berktaş ve perakendenin e-ticaret dönüşümünü anlatacak olan LC Waikiki E-Ticaret Müdürü Salih Yılmaz ile Marks & Spencer, GAP ve Banana Republic’in CRM müdürü Kaan Çelikmen de Webrazzi E-Ticaret 2018’de dinleyeceğimiz diğer isimler olacak.

Ayrıca n11.com‘da detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*