Home » Genel » Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın yeni konuşmacıları belli oldu

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın yeni konuşmacıları belli oldu

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın yeni konuşmacıları belli oldu

7 Mart Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenleyeceğimiz 2018’in ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2018‘e sayılı günler kala konuşmacı sayımız da gittikçe artıyor.

Türkiye’deki e-ticaret sektörünün önemli isimlerinin bir araya geleceği konferansımızda sadece e-ticareti değil, perakendede yaşanan dijital dönüşüm ve bu dönüşümün sonuçları gibi birçok konuyu konuşacağız.

Webrazzi E-Ticaret 2018’e, e-ticaret sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışıp networking’inizi genişletebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde, Webrazzi E-Ticaret 2018’in ilk tur ve ikinci tur konuşmacılarını açıklamıştık. Şimdi de yeni belirlenen isimleri sizlerle paylaşıyoruz. Konferansın konuşmacıları her geçen gün artmaya devam ederken biz de belirlenen isimleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Webrazzi E-Ticaret 2018’in kesinleşen konuşmacıları

Barış Aşık – askfriendo

Cüneyt Erpolat – Alibaba.com

Dora “Stratera” Özsoy – Fenomen

Ece Altunmaral – Reflect

Emre Yusufoğlu – Unilever

Ergin Üner – Bisu

Erhan Musaoğlu – Logiwa

Fikret Toydemir – Exastax

Göksel Güren – Vitrinova

Güven Çelikkaya – CC Media

Hande Çilingir – Insider

İrem Çalhan – Fenomen

Kaan Çelikmen – Marks & Spencer / GAP / Banana Republic

Özge Gürsoy – EY Türkiye

Salih Yılmaz – LC Waikiki

Selim Aykut – Fjord

Serkan Uğraş Kaygalak – İş Bankası

Sonay Berktaş –
GazeteEkmekSüt

Yushik Kim – n11.com

Yusuf İbili – B2CDirect

Herkesin merak ettiği konuları değerli konuklarıyla ele alacak Webrazzi E-Ticaret 2018‘in yeni isimleri, EY Türkiye‘nin Perakende Lideri Özge Gürsoy, CC Media‘nın Operasyon Direktörü Güven Çelikkaya, Unilever‘in E-ticaret Müdürü Emre Yusufoğlu ve YouTube fenomenleri Dora “Stratera” Özsoy ile İrem Çalhan oldu.

Daha önce konuşmacı olarak açıkladığımız isimler ise şu şekildeydi; Alibaba.com‘un Türkiye yöneticisi Cüneyt Erpolat, Fjord‘un Business Design Director’ı Selim Aykut, Exastax‘ın kurucusu Fikret Toydemir, <a target="_blank" href="https://webrazzi.com/etiket/b2cdirect/" detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*