Home » Genel » Webrazzi Summit 2020’nin 34 yeni konuşmacısı
Webrazzi Summit 2020’nin 34 yeni konuşmacısı

Covid-19 ile hayatımıza giren en önemli kavramlardan birinin online etkinlikler olduğunu söyleyebiliriz. Biz de bu dönemde, Webrazzi olarak her sene fiziksel olarak gerçekleştirdiğimiz Webrazzi Dijital ve Webrazzi Developer etkinliklerimizi online ortama taşıdık. Başarılı geçen iki etkinliğimizin ardından şimdi sıra Webrazzi Summit 2020‘de!

21-22 Ekim tarihlerinde, 2 gün olarak gerçekleşecek Webrazzi Summit konferansımız da tıpkı Webrazzi Dijital ve Webrazzi Developer gibi online olarak gerçekleşecek. Perakendenin dijital dönüşümünden, e-ihracata, mobilden, yapay zekaya ve yatırım ekosistemine dair birçok konu ise konferansımızın gündemini oluşturacak.

Bu sene Disrupt, Grow, Startup ve Academy olmak üzere 4 farklı salonda gerçekleşecek konferansımızın ilk 50 konuşmacısını daha önce sizlerle detaylı bir şekilde paylaşmıştık. Şimdi ise Webrazzi Summit 2020’nin yeni konuşmacılarına göz atıyoruz.

Ali Beklen – HotelRunner

Ali Beklen, çeşitli finansal kurumlarda ve IBM’de 10 yıldan fazla çalıştıktan sonra, tüm dünyadaki konaklama tesisleri ve seyahat acentelerini dijitalleştirmek amacıyla, Arden Agopyan ile birlikte HotelRunner’ı kurdu. Uluslararası hakemli akademik dergilerde ve konferanslarda yayınları da bulunan Beklen, seyahat sektörünün dijital dönüşümüne odaklanan küresel birçok kuruluş ve girişime de danışmanlık yapmaktadır.

Arzu Eryılmaz – İTÜ ARI Teknokent

Şu anda aktif olarak İTÜ ARI Teknokent Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışmaktadır. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Yüksek Lisansı süresince üzerinde çalıştığı ‘marka kimliği, kurum kimliği ve imaj yönetimi’ konularındaki bilgisi sayesinde, Teknopark, Teknoloji Transfer Ofisi ve Kuluçka Merkezi gibi yapıların kurulması, geliştirilmesi ve yönetimi faaliyetlerine ‘kurumsal iletişim’ boyutunu da eklemiş; parçası olduğu her kurumun Kurumsal İletişim görevini de bil fiil üstlenmiştir.

Ataç Tansuğ – Turkcell

Ataç Tansuğ, 26 Eylül 2019 itibarıyla Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. İş hayatına 1999 yılında Datapro’da Sistem Destek Mühendisi olarak başlayan Tansuğ, 2002 – 2009 yılları arasında Alcatel Lucent’de Uluslarası NGN / IMS Destek Mühendisi, Takım Liderliği ve detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*