Home » Genel » Y Combinator S19 Demo Day’in 2. gününde sahne alan 82 girişim


 Most Affordable, Cheap Flight Tickets and Hotels Booking …

Y Combinator S19 Demo Day’in 2. gününde sahne alan 82 girişim

Mart ayında düzenlenen Y Combinator Demo Day 2019’da 168 girişim sahneye çıkmıştı. Dün başlayan Y Combinator S19 Demo Day’inin ilk gününde ise 84 girişimin sahne aldığını sizlere aktarmıştık. Bugün ise 2. günü gerçekleşen S19 Demo Day’de 82 girişim sahne aldı. Y Combinator S19 Demo Day’inin 2. gününde sahne alan 82 girişimi aşağıda bulabilirsiniz.

Asher Bio: Sağlık teknolojileri üzerine çalışan bir girişim olan Asher Bio, kanserli hücreler ile savaşmak için çeşitli ilaçlar üretiyor.

Talar: ABD merkezli bir girişim olan ve şu an 90 müşteriye sahip olan Talar, market ürünlerini ve yemek kitlerini müşterilerine ulaştırıyor.

spotLESS Materials: Oldukça ilginç bir girişim olan spotLESS Materials, herhangi bir maddenin üzerinde duramayacağı kaygan bir kaplama üretiyor. 2 hafta önce ürününü satışa sunan spotLESS Materials, 166 bin dolar gelir elde etti.

Vendr.com: Girişim şirketlerin yazılım aboneliklerini satın almalarına, yenilemelerine ve yönetmelerine yardımcı olman bir yazılım sunuyor.

Trella: Taşımacılık konusundaki verimliliği artırmak için çalışan Trella, nakliyatçılar ile Orta Doğu’daki kamyon şoförlerini bir araya getiriyor

Business Score: Şirketlerin diğer işletmelerin arka plan kontrollerini otomatikleştirmesine yardımcı olan Business Score, süreci otomatikleştirmek için web üzerindeki veri kaynaklarını kullanıyor.

Fit to Form: Beden ölçülerine göre kıyafet bulamayan kadınların imdadına yetişen Fit to Form, temelde online bir alışveriş platformu olarak hizmet veriyor.

Shiru: Süt ürünleri ve yumurta yerine kullanabileceğiniz proteinler üretmek isteyen Shiru, şu an için 7 protein adayı üzerinde çalışıyor.

Coco: Venezuela’lı göçmenlerin ailelerine gönderdikleri paraların büyük oranda yiyecek için kullanıldığını anlayan Coco, göçmenlerin ailelerine direkt olarak yiyecek göndermelerini sağlıyor.

Arpeggio Bio: Asher Bio gibi bir sağlık girişimi olan Arpeggio Bio, ilaçların vücutta nasıl çalıştığını izlemek için bir RNA profili oluşturma teknolojisi sunuyor.

Canix: Kenevir üretimi yapan çiftçiler için bir yazılım sunan Canix, çiftçilerin barkodları kolayca taramasına ve hükümete veri göndermesine yardımcı olan bir uyumluluk yazılımı geliştiriyor.

Gen1E Lifesciences: iltihaplı hastalıkları tedavi edebileceğini iddia eden bir girişim olan Gen1E Lifesciences, detaylı >>>

Alıntının kaynağı: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*