Home » Genel » İngiltere’nin Önde Gelen Üniversitelerinden Leicester University Mikrolink’le ‘Network Upgrade Projesini” İmzaladı!
İngiltere’nin Önde Gelen Üniversitelerinden Leicester University Mikrolink’le ‘Network Upgrade Projesini” İmzaladı!

İngiltere’nin güneyinde, dünya çapında yaptığı araştırmalarla bilinen Leicester University, imkân ve kapasitesini geliştirmeye devam ediyor. 21.000 öğrencisinin 1.500’ünü, 80’in üzerinde farklı ülkeden gelen uluslararası öğrenciler oluşturan üniversite, öğrenci trafiğinin iletişim ihtiyaçlarına cevap vermek için kapsama alanını artırmaya yönelik çalışmalarına da hız verdi.

Üniversite bu kapsamda uluslararası alanda ürettiği telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri çözümleriyle önemli projelere imza atan Mikrolink’le ‘Network Upgrade Projesini” imzaladı. Türkiye’de çeyrek asra yakın süredir sunduğu yenilikçi çözümleriyle Avrupa başta olmak üzere dünyanın 3 farklı kıtasında faaliyetlerini sürdüren Mikrolink, İngiltere’de uzun süredir lider şirketlerle çalışıyor ve aktif olarak faaliyet gösteriyor. İngiltere’nin başkenti Londra’daki ofisinde glokal anlayışıyla çalışmalar yapıyor ve detaylı ⇒

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*