Home » Genel » ÖMER M. KOÇ: “’EN HAKİKİ MÜRŞİT İLİMDİR; FENDİR. İLİM VE FENNİN DIŞINDA REHBER ARAMAK DİKKATSİZLİKTİR, BİLGİSİZLİKTİR, YANLIŞLIKTIR.’ ATATÜRK’ÜN BU VECÎZESİNDEN HAREKETLE CUMHURİYETİN İKİNCİ ASRINDA DA BU İSTİKÂMETTEN ŞAŞMADAN, AZİMLE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ” 
ÖMER M. KOÇ: “’EN HAKİKİ MÜRŞİT İLİMDİR; FENDİR. İLİM VE FENNİN DIŞINDA REHBER ARAMAK DİKKATSİZLİKTİR, BİLGİSİZLİKTİR, YANLIŞLIKTIR.’ ATATÜRK’ÜN BU VECÎZESİNDEN HAREKETLE CUMHURİYETİN İKİNCİ ASRINDA DA BU İSTİKÂMETTEN ŞAŞMADAN, AZİMLE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ” 

Cumhuriyet değerlerini gelecek nesillere taşıma sorumluluğuyla hareket eden Koç Holding, Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamalarına devam ediyor.  

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, Cumhuriyetin bir aydınlanma ve medeniyet projesi olduğunun altını çizerek, “Memleketimize olan sevgi ve bağlılığımızla ülkemize hizmet etmeye, Cumhuriyetimizi ve onun değerlerini her tür şerâitte yaşatmaya ve muhafaza etmeye aynı kararlılıkla devâm edeceğiz” dedi. 

Koç Holding ve Vehbi Koç Vakfı’nın desteğiyle, Sadberk Hanım Müzesi tarafından Abdülmecid Efendi Köşkü’nde düzenlenen “Mâzîden Âtîye Zarâfet, Osmanlı İmparatorluğu’nun Son Döneminden Cumhuriyet’in İlk Yıllarına Kadın Kıyâfetleri” sergisinin açılışı ve takiben Cumhuriyet Balosu gerçekleştirildi.

Ömer M. Koç: “Cumhuriyet; eğitim, bilim, sanat ve kültür alanlarında gerçekleştirilen atılımlar, oluşturulan köklü kurumlarla, detaylı ⇒

Alıntının kaynağı: KobiPostasi.Net

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*